Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Chwile grozy podczas meczu Piast - Jagiellonia. Pospisil trafił do szpitala. Jest diagnoza jego kontuzji

Martin Pospisil nie będzie dobrze wspominał piątkowego spotkania Jagiellonii Białystok z Piastem Gliwice (1:3). Nie dość, że jego zespół przegrał, to on sam zakończyl grę przed czasem, bo doznał bardzo groźnie wyglądającej kontuzji. Z boiska został przewieziony do szpitala, gdzie zdiagnozowano jego uraz. Na szczęście nie okazał się on groźny.

Była 58. minuta spotkania Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Martin Pospisil próbował odebrać piłkę jednemu z rywali, ale zrobił to niefortunnie. Tak bardzo, że najpierw rozciął nogę, a w końcowej fazie wślizgu bardzo nienaturalnie ją wygiął. Sytuacja wyglądała dramatycznie, a pierwsze diagnozy mówił o możliwym złamaniu kości. Kontuzjowanego gracza musiało zabrać pogotowie, które przewiozło go do pobliskiego szpitala.

W szpitalu okazało się, że na szczęście do złamania kości nie doszło, więc uraz skończy się jedynie na konieczności zszycia rozciętej skóry. Piłkarzowi założono cztery szwy, a rana na kilka dni wyłączy go z treningów. - Nie jest tak źle, jak wyglądało to na początku. Martin z czterema szwami na nodze wyszedł już ze szpitala i ruszył do domu - napisał na Twitterze rzecznik prasowy Jagiellonii, Kamil Świrydowicz. - Teraz wszyscy trzymamy kciuki za naszego kibica! Walczysz chłopie! - dodał, nawiązując do dramatycznej sytuacji, podczas której jeden z fanów z Białegostoku spadł z trybuny.

Więcej o:
Skomentuj:
Chwile grozy podczas meczu Piast - Jagiellonia. Pospisil trafił do szpitala. Jest diagnoza jego kontuzji
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX