Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia i Widzew ukarane przez komisję dyscyplinarną

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Legię Warszawa i Widzew Łódź w związku z incydentami, do jakich doszło podczas spotkania Pucharu Polski, wygranego przez warszawiaków 3:2.

Zakaz wyjazdu kibiców na jeden mecz w Pucharze Polski i 15 tys. zł to kara dla Legii Warszawa za zachowanie fanów podczas pucharowego spotkania z Widzewem Łódź. Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła karę na wicemistrzów Polski m.in. za odpalenie środków pirotechnicznych na stadionie w Łodzi.

Karę za zachowanie swoich kibiców otrzymał także Widzew łódź. On co prawda nie będzie musiał ponosić kosztów finansowych, ale przez niedopuszczalne działania fanów w trakcie meczów z Legią i GKS-em Katowice, jego kibice nie stawią się na dwóch spotkaniach wyjazdowych.

Komisja Dyscyplinarna PZPN podczas czwartkowego posiedzenia wymierzyła również karę dla Stali Stalowa Wola, w związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców podczas meczu z GKS-em Katowice. Jej fani nie będą mogli wziąć udziału w jednym spotkaniu wyjazdowym.

Więcej o:
Komentarze (5)
Legia i Widzew ukarane przez komisję dyscyplinarną
Zaloguj się
  • noriakikassai

    Oceniono 2 razy 2

    absurdem jest to ze za to samo przewinienie jeden klub płaci 15k zł a drugi 0 zł

  • zueoko

    Oceniono 9 razy 1

    Przez zakaz wyjazdu kibiców na mecz wyjazdowy karze się drużynę gospodarzy. To ten klub nie będzie miał wpływów z biletów gości. A kara 15 tysięcy złotych to dla (L) śmiech na sali. Śmieszny ten związek cały czas grający na Ległę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX