Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Decyduje się przyszłość Wisły Kraków! Tajemniczy wpis Jarosława Królewskiego

Wisła Kraków jest w bardzo złej sytuacji. Drużyna Maciej Stolarczyka przegrała sześć meczów z rzędu i zajmuje miejsce w strefie spadowej ekstraklasy. - Najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości Wisły Kraków - napisał tajemniczo Jarosław Królewski, biznesmen i właściciel firmy Synerise, który pomógł uratować Wisłę.

Wisła Kraków zajmuje 14. miejsce w ekstraklasie. Zespół Macieja Stolarczyka ostatni mecz wygrał 31 sierpnia, kiedy na własnym stadionie pokonał Zagłębie Lubin 4:2. Od tego czasu Wisła zdobyła tylko jeden punkt, a ostatnio przegrała sześć meczów z rzędu. W tym 0:7 z Legią Warszawa czy 0:4 z Lechem Poznań.

Dlaczego Królewski pomógł Wiśle Kraków? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

- Po dzisiejszych (wtorkowych) rozmowach jedno jest pewne. Najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości Wisły Kraków w wielu aspektach jej działalności, oraz głównym: w walce o jej przetrwanie i funkcjonowanie - napisał tajemniczo Jarosław Królewski, biznesmen i właściciel firmy Synerise, który włączył się w ratowanie klubu na przełomie 2018 i 2019 roku.

Wtedy Wisła była o krok od bankructwa i wycofania z ligi. Sytuację udało się opanować, ale ta wciąż jest daleka od komfortu. Wisła Kraków walczy o przetrwanie, a zażegnanie kryzysu sportowego jest jednym z głównych celów ludzi rządzących Wisłą. Ewentualny spadek do 1. ligi i brak pieniędzy z tytułu praw telewizyjnych mógłby oznaczać katastrofę.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (30)
Decyduje się przyszłość Wisły Kraków! Tajemniczy wpis Jarosława Królewskiego
Zaloguj się
 • barthez_06

  Oceniono 16 razy 8

  Czyżby wreszcie doszedł przelew od Vanny Ly i Matsa Hartlinga?

 • morgenroth

  Oceniono 13 razy 7

  Czyżby skończyły się środki skasowane od frajerów w tzw "crowdfundingu"?

 • dynia71

  Oceniono 5 razy 5

  Ile byś nie wrzucił do studni bez dna, dziury nie zasypiesz. Albo nowy właściciel, albo upadłość. Łatanie na krótki termin nie zmieni spółki w długim terminie.

 • silvermane

  Oceniono 2 razy 2

  I co w tym tajemniczego? Przecież to prawda. Jeśli do końca roku nie znajdzie się sensowny sponsor, to Wisła może nawet wycofać się z ligi.

 • maryjanek66

  Oceniono 12 razy 2

  po numerach z miskiem powinno sie ten klub zaorac

 • kris.p.p.p.p.p

  Oceniono 1 raz 1

  Karma wraca.

 • kwantax

  Oceniono 3 razy 1

  ile klubów spadło do 1. ligi, a nawet niżej, i wróciło do EX (Piast Gliwice - mistrz Polski spadł do B-klasy, Pogoń Szczecin i Lechia do 4 ligi, a gdzie teraz są?). Przestańcie w końcu rozczulać się nad Wisłą. Ile wam płaci Jarosław za takie teksty?

 • pardonsik

  Oceniono 3 razy 1

  Polsi ELon Musk - chyba musi zmienić pampersa i uświadomić sobie , że to nie rynek e-comerce, gdzie można pociskac pierdy

 • eurotram

  Oceniono 3 razy 1

  To znaczy,że 2019 jest ostatnim rokiem Wisły w tej postaci. Przykre to,ale tak się dalej nie da. Spłacono tę najłatwiejszą do spłacenia część długów; reszty się spłacić nie da bez jakiegoś szejka który sypnie 50 baniek na początek,a takiego szejka nie będzie.
  Powtórzę jedyny możliwy scenariusz: bankructwo tej Wisły, spokojne hodowanie Wieczystej i w odpowiednim momencie przekształcenie Wieczystej w Wisłę. Tylko miasto musi zapewnić ochronę przed tymi gnojami Sharksami,bo jak tylko Wieczysta dość wysoko zajdzie, to te sk...ny od razu zaczną się tam kręcić!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX