Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek wróży wielką karierę piłkarzowi Lecha. "Odejdzie za 15-20 milionów"

Mateusz Borek w programie "Misja Futbol" przyznał, że Lech Poznań zarobi wiele milionów euro na sprzedaży swoich młodych talentów - Kamila Jóźwiaka i Filipa Marchwińskiego. - On ma ten "magic touch" - powiedział komentator Polsatu Sport.

Mateusz Borek przyznał w programie "Misja Futbol", że Lech Poznań może zarobić wiele milionów euro za swoich młodych piłkarzy, jeśli spełnione zostaną pewne warunki. - On gra świetnie i rozwija się fantastycznie, ale wciąż brakuje mu odpowiednich liczb. Musi dołożyć bramki i asysty. Jeśli chcesz kosztować duże pieniądze, to taki Jóźwiak musi mieć minimum 8 bramek i 10 asyst w polskiej lidze. Na tej pozycji musisz mieć to coś, co ma Grosicki w Championship - powiedział komentator Polsatu Sport.

"W Polsce jesteśmy lepsi niż w Anglii czy w Niemczech". Zobacz wideo, w którym ekspert Eleven Sports mówi o pomysłach na usprawnienie systemu VAR:

Zdaniem Borka znacznie większe szanse na zrobienie międzynarodowej kariery ma Filip Marchwiński, na którym Lech powinien być w stanie zarobić ogromne pieniądze. - Przyjrzałem się jeszcze bliżej Marchwińskiemu. Jak on pójdzie w dobrą stronę, to będą miliony. On ma ten "magic touch" - podkreślił Borek.

Komentator Polsatu Sport zdradził także, że młodym piłkarzem Lecha Poznań interesują się już największe europejskie kluby, z Ajaksem Amsterdam na czele. - Dziś przychodzą po niego największe kluby, włączając Ajax Amsterdam. Lech nie chce go już sprzedawać, bo dziś to jest tylko parę milionów. Za dwa lata, gdy zagra 60 spotkań w ekstraklasie, to będzie już 15-20 milionów. To jest taka skala talentu. Zawsze był to chłopak, który wyprzedzał rówieśników. Trzeba w nim budować pewność siebie. Jeśli będzie fajnie się rozwijał i złapie więcej boiskowej arogancji, to będzie duży pożytek dla polskiej piłki i kasy Lecha Poznań.

Więcej o:
Komentarze (29)
Mateusz Borek wróży wielką karierę piłkarzowi Lecha. "Odejdzie za 15-20 milionów"
Zaloguj się
 • 100-lec

  Oceniono 12 razy 8

  Borek zmień dilera

 • absolutebeginners

  Oceniono 2 razy 2

  Za to jak wiosną ośmieszył legijną plejadę gwiazd - jest wart tych pieniędzy :)

 • beku72

  Oceniono 6 razy 2

  Borek zgłoś się do mma jak Świerczewski może ci trochę rozumu wbiją do tego pustego łba.

 • mr.fish

  Oceniono 3 razy 1

  WarszaFskie płaczki > Szymański S. wasza perełka w lidze zagrał ok 2275 min , liczba bramek > 3, Marchwiński minut (hmm) ze 150? bramek 3 ....... Jeżeli Marchwiński tak jak Jóżwiak nie da się omamić agentowi i podpisze nowy kontrakt, będzie tyle wart......choć opinie Borka akurat mam w głębokim poważaniu

 • talajot

  Oceniono 3 razy 1

  Borek - ekspert od wszystkiego
  pycha kroczy przed upadkiem

 • krowiak_podwiniety

  0

  Omg. No jak borek tak mówi to tak musi być. Przecież on zna się na piłce jak ja na sztuce renesansu. Ale prawda jest taka że borek musi coś mówić i pisać bo jest dziennikarzem. A w gazecie też coś muszą pisać, to piszą to co borek powiedział. A ja to czytam chociaż nie muszę. Ale nudzi mi się więc przeczytałem. I napisałem nawet komentarz.

 • pieknyinaczej

  0

  Taaaaaaa, tak samo jak niejaki JACH co teraz w Rakowie gra , a wcześniej miał podbić UK.

 • janbar22

  0

  Borek trzy razy dziennie ma tezy. Nie za dużo tego paplania??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX