Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Konflikt Furmana z Romanczukiem trwa. "Zachował się, jakby olał całą Wisłę oraz Płock" [SEKCJA PIŁKARSKA #27]

Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok) nie podał ręki Dominikowi Furmanowi (Wisła Płock) przed niedzielnym meczem ekstraklasy. Jego zachowanie bardzo krytycznie ocenił Marek Jóźwiak, czyli dyrektor sportowy płockiego klubu, będącego liderem ekstraklasy. Zobacz fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (23)
Konflikt Furmana z Romanczukiem trwa. "Zachował się, jakby olał całą Wisłę oraz Płock" [SEKCJA PIŁKARSKA #27]
Zaloguj się
 • donarturos1

  Oceniono 6 razy 6

  Jako kibic Jagiellonii uważam, że Romanczuk zachował się nie ok, skoro sprawa była już zakończona i wyjaśniona.

 • kalowiec

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka liga takie fair play i respect...

 • gunston

  Oceniono 2 razy 2

  Miała być promocja postawy "Fair play" w Ekstraklasie a wyszło jak zawsze. Takie obrazki z pewnością nie poprawią fatalnego wizerunku tej ligi. A ponieważ głupota jest zaraźliwa to teraz wszyscy z napięciem oczekują czy panowie Probierz i Sobolewski podadzą sobie ręce.
  Monty Python w polskim wykonaniu.

 • aa1000

  0

  Panie Jóżwiak.
  Pana rolą było poprowadzić zakulisowe rozmowy z piłkarzami w celu wygaszenia konfliktu.
  Zwalanie winy na jedną stronę i karkołomne przeniesienie konfliktu na Płock i Wisłę [geograficzną] nie świadczą zbyt dobrze o krytykancie.
  Zresztą podobny problem jest z siatkarzem - kapitanem reprezentacji. W tym przypadku również brakuje człowieka [z zaplecza związku], który by złagodził konflikt z Irańczykiem, a przynajmniej
  przeniósł poza kadry tv.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 2 razy 0

  Doc. Zenobiusz Furman ;-)

 • bepo

  Oceniono 6 razy -2

  Idąc taką logiką, swoją drogą bardzo prymitywną, Furman olał Jagiellonię i cały Białystok nazywając Romańczuka banderowcem.

 • ziomekp.1

  Oceniono 11 razy -5

  Oglądam powyższy materiał i utwierdzam się w przekonaniu, iż czerskie cyngle są walnięte -- wiją się jak piskorze broniąc romańczuka (celowo), Furman miał go odwiedzić i przepraszać w szatni? Wyborcza chodzi na pasku upadliny, oj chodzi......................

 • ziomekp.1

  Oceniono 11 razy -7

  Dobrze, że spotkanie PANA Furmana z banderowskim pomiotem odbyło się na boisku a nie na klepisku stodoły gdyż wtedy romańczuk (celowo) mógłby Dominikowi podać widły między żebra, u nas w Galicji do dzisiaj funkcjonuje -- w znaczeniu pejoratywnym -- określenie "ty ukraińcu (celowo), upadlińcy to wyjątkowo mściwe i obłudne kanalie.......................

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX