Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Duża zmiana w transmisjach z PKO Ekstraklasy? Władze ligi spotkały się z wielką firmą

"Przegląd Sportowy" informuje, że władze Ekstraklasy we wtorek spotkały się z przedstawicielami platformy streamingowej DAZN. "Sportowy Netflix" może być zainteresowany kupnem praw do pokazywania meczów polskiej ekstraklasy od sezonu 2021/2022.

"Przegląd Sportowy" twierdzi, że za wcześnie, żeby oceniać czy obie strony faktycznie rozpoczną prawdziwe negocjacje i czy DAZN zdecyduje się na zakup jakiegoś pakietu do pokazywania meczów polskiej PKO Ekstraklasy. Obie strony są jednak zainteresowane dalszymi rozmowami i mają do nich wrócić w niedalekiej przyszłości. DAZN mógłby na dobre wejść do Polski od sezonu 2021/2022, bo właśnie wtedy będzie obowiązywać nowy kontakt naprawa telewizyjne.

DAZN to internetowy serwis, który ma wielkie ambicje stać się sportowym Netflixem. Za stałą - stosunkowo niewielką - opłatą pokazuje tysiące sportowych wydarzeń rocznie na ekranach komputerów, smartfonów, tabletach, telewizorach z dostępem do internetu lub podpiętych do konsoli. Na razie działa w kilku krajach świata, ale chce zdobywać kolejne rynki. Więcej o tym można przeczytać w tekście Michała Kiedrowskiego z 2017 roku.

Co interesujące, DAZN wykupił niedawno pakiet, na mocy którego w Niemczech może pokazywać piątkowe, niedzielne i poniedziałkowe mecze Bundesligi

Więcej o:
Komentarze (11)
Duża zmiana w transmisjach z PKO Ekstraklasy? Władze ligi spotkały się z wielką firmą
Zaloguj się
 • re_x

  Oceniono 5 razy 3

  "stosunkowo niewielką opłatą"...w stosunku do czego?w USA kosztuje 99$ na rok czyli 8$ miesięcznie-grosze,w Niemczech 9,99euro miesięcznie...a w Polsce pewnie przeliczą euro na zł i wyjdzie 45zł!zawsze mnie to dziwi-$ w Ameryce to liczą mnie więcej 1 euro(chociaż euro droższe),więc dlaczego nie liczą 1 zł?to odpowiada sile nabywczej

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 5 razy 1

  No i?? Informacja z dooopy, bez żadnych szczegółów itd. Klik, klik, klik...

 • supersebb

  Oceniono 2 razy 0

  kupowanie praw do extraklasy ??? za ch...--a bym tego shitu nie kupił, pokazywać kiboli z racami ? strata kasy

 • gunston

  Oceniono 2 razy 0

  Kto by nie wygrał licytację o prawa tv to i tak na końcu rachunek zapłacą abonenci. Czy ta liga jest warta kolejnych podwyżek? Moim zdaniem nie.

 • barakuda62

  Oceniono 2 razy 0

  A niech to g... kupią, abonenci PC+ (zwłaszcza miłośnicy skopanej pseudoklasy) chyba się zapłaczą bo będą kupować kolejną usługę w tym przypadku europejskiej okręgówki a abonament co najwyżej wzrośnie😂

 • lasalu

  Oceniono 1 raz -1

  Zdaje się, że abonament na wszystkie ligi można kupić już dzisiaj za 10 euro miesięcznie przy 12 miesięcznej umowie. Obejmuje wszystkie ważniejsze ligi, LM, LE, świetnych niemieckich komentatorów i można odbierać to w PL. Jeśli ktoś i tak kupuje pakiety premium, to czego chcieć więcej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX