Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Byli piłkarze Legii chętnie wróciliby do zespołu. "To wielki klub" [SEKCJA PIŁKARSKA #26]

- Legia Warszawa jest naprawdę wielkim klubem - powiedział w Sekcji Piłkarskiej agent piłkarski Mariusz Piekarski mówiąc o piłkarzach, którzy bardzo chętnie wróciliby do warszawskiego klubu.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (11)
Byli piłkarze Legii chętnie wróciliby do zespołu. "To wielki klub" [SEKCJA PIŁKARSKA #26]
Zaloguj się
 • Kapitan Flint

  Oceniono 7 razy 3

  Legia to klub słabiej, niż przeciętny. Nawet na polskie warunki. A o tym, jak tam się znają na piłce, świadczy fakt, że onegdaj pogonili z klubu Roberta Lewandowskiego. To patałachy są.

 • debordian

  Oceniono 2 razy 2

  Legia to drużyna amatorska z bardzo wysokim - jak na zespół amatorski - budżetem. Tyle w temacie. Nikt normalny nie traktuje tego klubu poważnie. Niestety w Polsce jest sporo nienormalnych.

 • debordian

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież ci piłkarze dlatego wróciliby do klubu, bo byli w nim gwiazdami będąc raptem przeciętnymi kopaczami. To chyba oczywiste, że gdyby Legia była naprawdę wielkim klubem, to nie mieliby w ogóle szans na grę w tym zespole.

 • wozdo

  Oceniono 10 razy 2

  tylko o Legii, uleglosc pseudodziennikarska nie zna granic . W zeszlym sezonie dlugo liderem była Lechia - medialna cisza o ym klubie. Potem mistrzem został Piast - cisza. Teraz lideruje Pogoń - skrajna cisza. Tylko o Legii się pisze i gada. Weszło, GW, Onet, TVP Sport. To jest tendencyjna żenada

 • Cosby 000

  0

  Wielki klub? A co osiągnęli w Europie? W A klasie niech grają

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy -2

  Bo LEGIA TO JEST POTĘGA!!! Cała Polska na kolanach!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX