Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Śląsk Wrocław przegrał z beniaminkiem. Zadecydował gol w ostatniej minucie [WIDEO]

Śląsk Wrocław wciąż jest w kryzysie, nie wygrał już od siedmiu meczów. W poniedziałek przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 0:1, a gola w 90. minucie strzelił Piotr Malinowski.

Śląsk był największą niespodzianką początku sezonu PKO Ekstraklasy. Zespół z Wrocławia wygrał aż cztery z pięciu pierwszych spotkań. Ale minęło kilka tygodni, a zespół prowadzony przez Vitezslava Lavickę wpadł w kryzys. I to poważny. Śląsk nie wygrał już od siedmiu kolejek. W poniedziałek przegrał z Rakowem Częstochowa.

To nie był zbyt ekscytujący mecz. Zawodnicy Rakowa przeważali, ale nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie Matusa Putnocky'ego. Dopiero w 90. minucie bramkę zdobył Piotr Malinowski, który wykorzystał podanie Michała Skórasia.

To była piąta wygrana Rakowa w tym sezonie, który ma już 15 punktów i zajmuje 11. miejsce w lidze. Śląsk ma trzy "oczka" więcej i jest dziewiąty. Liderem pozostaje Pogoń Szczecin.

Więcej o:
Komentarze (15)
Śląsk Wrocław przegrał z beniaminkiem. Zadecydował gol w ostatniej minucie [WIDEO]
Zaloguj się
 • adam66

  Oceniono 4 razy 4

  Ten Rakow to niezly zespol .

 • Roman

  Oceniono 3 razy 1

  GW, chyba zapomnieliscie poinformować, kiedy stadion w Częstochowie nagle zaczął spełniać wymogi Ekstraklasy. Chyba tylko u was na stronie jest info, że mecz był w mieście Świętej Wieży, a nie w Bełchatowie

 • Leszek Falkowski

  Oceniono 1 raz 1

  No to miasto wykupili kopaczy i teraz ma problemu. Nikt nie kupi takich patałachów. Żeby oddać 1 celny strzał na 90 minut to tragedia. Nakupili tych lamagów z Bałkanów a to amatorzy. Trzeba lepiej było zainwestować w młodzież. Levicka to już chyba wyczerpał koncepcje i teraz trzeba myśleć jak się utrzymać.

 • bruna5

  Oceniono 1 raz 1

  Śląsk, to dla piłkarzy wakacje za które jeszcze dostają regularną wypłatę. Płaci wrocławski podatnik, więc czy się stoi, czy się leży, kasa zawsze się należy. Byle nie spaść z ligi, bo wtedy kurek z kasą zostanie trochę przykręcony ze względu na brak wpływów z C+.

 • andywoo

  0

  To jest jedna, wielka paranoja. Miasto wykupuje to badziewie i za nasze podatki będzie płacić tym gnojom za nicnierobienie

 • labeo

  0

  Śląsk zmierza tam gdzie jego miejsce, dół tabeli.

 • cozarro

  0

  przyjdzie następna kolejka i nagle wygra z pierwszym miejscem, polska liga, każdy może wygrać z każdym

 • ajkiu13371337

  Oceniono 2 razy -2

  Taka mała zagadka. Które miasto jest śląskie? Wrocław czy Częstochowa? A któreś zaiste jest.

  Mecze Śląska w sezonie 2019/20

  Małopolska (Wisła) - Śląsk 0:1
  Śląsk - Górny Śląsk (Piast) 2:1
  Mazowsze (Legia) - Śląsk 0:0
  Wielkopolska (Lech) - Śląsk 1:3
  Śląsk - Małopolska (Cracovia) - 2:1
  Pomorze (Lechia) - Śląsk 1:1
  Śląsk - Pomorze (Pogoń) 1:1
  Górnik (Górny Śląsk) - Śląsk 0:0
  Śląsk - Zagłębie (Dolny Śląsk)- 4:4
  Małopolska ( Korona) - Śląsk - 1:0
  Śląsk - Podlasie (Jagielonia) - 1:1
  Małopolska (Ziemia Krakowska) Raków - Śląsk

  Śląsk dzieli się na Górny Śląsk i Dolny Śląsk, a nie na Śląsk i Dolny Śląsk ze wciśniętą w środek od czapy - śląską opolszczyzną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX