Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (60)
Dariusz Mioduski: Pewnie wszyscy powiedzą, że za chwilę wyrzucę Vukovicia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 3 razy 1

  A Pudel te same piardy od miesięcy i lat. Vuković zostanie wypiedrolony, bo się nie nadaje. Wszyscy to wiedzieli kilka miesięcy temu. Tylko nie pudel.

 • alderamin

  0

  szopen to już nawet śmieszny nie jest, tylko żenujący.

 • andrzej.wald

  0

  Jakoś ta długoterminowa wizja stoi mi w opozycji do wyrzucania trenerów co chwilę średnio co rok i w niektórych przypadkach okupiona płaceniem odpraw. Jaki sens miało zwalnianie Stanislawa Czerczesowa i zatrudnianie Besnika Hasi? O zwalnianiu Jacka Magiery nawet nie wspomnę.:-) Owszem pierwszy zespół jest najbardziej widoczny dla kibiców ale to również ma być maszynka do zarabiania pieniędzy m.in. na taki długofalowy projekt jak własna akademia piłkarska. Jak to możliwe, że taki Piast Gliwice mający budżet kilka razy mniejszy niż Legia zdobywa mistrzostwo Polski? Co gorsze do budżetu klubu trafiają grosze z udzialu w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, bo zespół jest tak słaby, że nawet odpada z jakimiś amatorskimi czy półamatorskimi klubami. Aspiracje w Legii są ogromne ale za tym musi iść profesjonalizm. Póki co to Legia pod rządami Mioduskiego wypada jednak dużo słabiej niż pod rządami Leśnodorskiego.

 • edisolo

  Oceniono 4 razy 0

  Ja bym was obydwóch wypier....

 • mysz_komputerowa

  Oceniono 6 razy 0

  Mioduski boli prażaka koalicji warszawsko-poznańskiej, oj boli. Chcieliście ligę ustawić pod siebie na kolejne lata a tu porażki na boisku jak i w strefie rządzenia. To, że ktoś nazywa się Legia czy Lech nie oznacza, że ma dostawać najwięcej kasy za nazwę...

 • kamila3345

  0

  Perez i ośrodek Realu w Valdebebas może być pierwowzorem dla Mioduskiego ale trzeba też postawić na szkółki w terenie. Nikt nie odda dziecka do Grodziska to będzie margines. W każdym razie inicjatywa szczytna może będzie lepiej.

 • ferryk

  Oceniono 2 razy 0

  Trzeba podpowiedzieć prezesowi niech reaktywuje Gwardię Warszawa i nas niej poćwiczy. O ile jeszcze ten klub z Racławickiej istnieje w jakiejkolwiek lidze, sorki ale nie śledziłem. Jeśli uda się to zrobić to byłoby coś pożytecznego np wprowadzenie do E-klasy i zasługa prezesa. Tak może rozpieprzyć klub z tradycją na który chodziły całe pokolenia nie tylko warszawiaków z rodzinami. Gdy na to patrzę i słyszę jak główny obrońca zespołu mówi, że nie wie k***rwa dlaczego tak grają to winszuję prezesowi dobrego samopoczucia i genialnego trenera. Co pan zrobi jak trybuny opustoszeją bo jak na innych boiskach, widać teraz po 20% wypełnienia?

 • alejagwiazd

  Oceniono 4 razy 0

  Piękna fryzura. Wygląda jak królowa angielska

 • zerozer52

  Oceniono 4 razy 0

  Gó... im z tego wyjdzie.

 • jezierskiadam

  Oceniono 2 razy 0

  Jarosław nie haratał w gałę i na podwórko nie uczęszczał z wiadomych powodów, ale żeby Lechia Gdańsk miała mistrzem zostać? W państwie dobrej zamiany.?
  Nie po to Jarosław zamieniał siekierkę kijek, żeby Lechia wystąpiła w Lidze Mistrzów.
  Gdańszczanie nie przepadają za Jarosławem Kaczyńskim. To bardzo delikatnie powiedziane.
  Jarosław Kaczyński odwzajemnia uczucia Gdańszczan.
  Co może naczelny prezes? Kryształowo uczciwy strateg?
  Szeregowy poseł może zasugerować komu trzeba, że jego wolą jest pognębienie i poniżenie wszystkiego co z Gdańska pochodzi, a kopaczy z Lechii w szczególności. Zadaniem członków Partii jest odgadywanie woli prezesa. Jeśli ktoś tego nie umie, nie nadaje się na stanowisko, posła, wojewody, ministra i prezesa Orlenu.
  Popychadła prezesa powinny odgadnąć i natychmiast zaspokoić jego potrzeby. Muszą znaleźć dojście do sędziów, trenerów i bramkarzy. Jeśli Legia Warszawa jest za słaba, to istnieje możliwość wsparcia Jagiellonii.
  Prawdziwi Polacy głęboko wierzą, że ich ukochany prezes nie dopuści do tego, żeby drużyna z Bolkowa wystąpiła na Wembley, San Siro, San Beranabeu i Parc des Princes

  Adam Jezierski

 • lewica_os

  Oceniono 2 razy 0

  Trzymać Vuko bo to gwarancja braku mistrza Polski. Tak samo trzymać Probierza!

 • hopsasaitralala

  0

  Nikt nie powie żeby zmienić trenera, bo po co to mówić, jak wyniki mówią.
  „zespół, który na to pracuje” - zespół, który Pracuje to wyniki ma...

 • Ryszard Kos

  0

  Za Vukovicia nie będzie Legii w pucharach i Mioduski ego w radzie.

 • lastm10

  0

  uffffffffff

 • jankaz.kot

  0

  Legia idzie w dobrym kierunku, czyli do pierwszej ligi , panie Mioduski czy to naprawdę dobry kierunek???

 • 24140_naleczowiak

  Oceniono 3 razy -1

  ja się pytam "gdzie jest Carlitos"????

 • mr.fish

  Oceniono 3 razy -3

  ZnaFca Kubiak ... "przepowiedział" ... największe bankructwa w Polsce to ostatnio mi.in.; ZM Kania, GetBack i parę innych..więc trochę ległej nadal brakuje, powodzenia p. Mioduski, a Kubiak won na legia.net

 • nubem

  Oceniono 9 razy -3

  Za 10 lat to tylko Legia w Polsce zostanie. Reszta splajtuje przez brak kibiców i i dzieci, które chciałyby grać w piłkę realną zamiast w wirtualną FIFA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX