Sensacyjna porażka Manchesteru City! Liverpool ma ogromną przewagę w tabeli

Manchester City w samej końcówce meczu stracił dwie bramki i sensacyjnie przegrał z Wolverhampton Wanderes 0:2. W tym momencie drużyna Pepa Guardioli traci już osiem punktów do prowadzącego Liverpoolu.

Obywatele potrzebowali trzech punktów, by choćby utrzymać swoją stratę do Liverpoolu, który w weekend wygrał swój mecz w Premier League i miał już osiem punktów przewagi nad Manchesterem City. Okazuje się jednak, że niespodziewana porażka z Wilkami mocno komplikuje sytuację drużyny Pepa Guardioli.

Obie bramki dla Wilków zdobył z Mali Hiszpan Adama Traore. Pierwszy gol padł w 80. minucie spotkania, gdy goscie wyszli z zabójczą kontrą, a Jimenez wyprowadził skrzydłowego na czystą pozycję, a ten pewnie umieścił piłkę w bramce. Manchester został zszokowany w 90. minucie, gdy goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a City znowu nadziało się na kapitalną kontrę.

W tabeli Premier League prowadzi Liverpool, który ma komplet punktów (24 pkt). Drugi jest Manchester City, który traci już osiem punktów. Na trzecie miejsce awansował Arsenal, który ma 15 punktów.

Manchester City - Wolverhampton Wanderers 0:2 (0:0)
0:1 - Adama Traore 80'
0:2 - Adama Traore 90'