Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bramkarz Górnika Zabrze zatrzymany przez policję! Jest podejrzany o gwałt. Grozi mu 10 lat więzienia

Jak informuje "Super Express" bramkarz Górnika Zabrze Dawid K. został tymczasowo aresztowany. Piłkarz został zatrzymany w niedzielny poranek, bo jest podejrzany o gwałt. Grozi mu 10 lat więzienia.

Jak donosi SE, piłkarz został zatrzymany w niedzielę rano razem ze swoim znajomym Marcinem N. - Zatrzymanym mężczyznom przedstawiliśmy zarzut gwałtu. Wnioskowaliśmy też o tymczasowe aresztowanie i sąd przychylił się do tego. Podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące – mówi Bogusława Szczepanek-Siejka, szefowa Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe w Katowicach, która jest cytowana przez "Super Express". 

Okazuje się, że piłkarz wraz ze swoim znajomym imprezowali na popularnej w Katowicach ulicy Mariackiej.

- Wieczór przeciągał się. Później impreza przeniosła się do jednego z mieszkań przy Mariackiej. Jej finał był jednak dramatyczny dla jednej z zaproszonych kobiet. Dawid K. i Marcin N. mieli ją tam zgwałcić. Nad ranem na nadgarstkach obu mężczyzn zatrzasnęły się policyjne kajdanki - pisze Super Express.

Oświadczenie Górnika Zabrze:

- Górnik Zabrze jest głęboko poruszony pojawiającymi się informacjami, które dotyczą zawodnika naszego klubu. Deklarując, że Górnik Zabrze zawsze będzie potępiał wszelkie łamanie prawa, jednocześnie prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia prowadzonych przez prokuraturę i policję działań. Sprawa nie ma związku z obowiązkami zawodowymi piłkarza, stąd klub nie ma dostatecznej wiedzy, a tym samym podstaw, by komentować doniesienia medialne. Wierzymy natomiast, że wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione. Jednocześnie informujemy, że klub wystąpi do stosownych organów ścigania z wnioskiem o udzielenie informacji dotyczących prowadzonego postępowania - oświadczył klub piłkarski.

Jeśli informacje się potwierdzą, to piłkarzowi grozi 10 lat więzienia. Co interesujące, tydzień temu bramkarz zagrał w pierwszym składzie w meczu Pucharu Polski.

Więcej o:
Komentarze (57)
Bramkarz Górnika Zabrze zatrzymany przez policję! Jest podejrzany o gwałt. Grozi mu 10 lat więzienia
Zaloguj się
 • arsem

  Oceniono 12 razy 8

  "Co interesujące, tydzień temu bramkarz zagrał w pierwszym składzie w meczu Pucharu Polski."

  Mógłby autor wyjaśnić co w tym interesującego i jakie to ma znaczenie dla sprawy?

 • skandynawek

  Oceniono 7 razy 5

  Sa poruszeni w klubie, ale nie tym ze balowal i pil.

 • kor102

  Oceniono 4 razy 2

  Pewnie była przekonana, że książki będą czytać.

 • 1truckdriver

  Oceniono 4 razy 2

  Miał bronić a zaatakował.

 • jupikajejmdf

  Oceniono 4 razy 2

  "Co interesujące, tydzień temu bramkarz zagrał w pierwszym składzie w meczu Pucharu Polski." Bardzo interesujące.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 1 raz 1

  'Kopaczemu' piłki w Polsce nic nie zrobią. Byli tacy co zabili kogoś na drodze i nic...

 • jurakuz

  Oceniono 7 razy 1

  kolejna tępa dupa chce się wybić?

 • marekt15

  Oceniono 7 razy 1

  jednak trzeba poczekac na oficjalny wyrok, bo byc moze pani sie po prostu naczytala historii o c. ronaldo albo neymarze i postanowila tego sprobowac na rodzimym gruncie. tutaj akurat nie ma co nawet brwi marszczyc poki nie bedzie prawomocnego wyroku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX