Rywal Polaków w el. mistrzostw Europy ze spektakularnym golem w ostatniej minucie. Hit! [WIDEO]

To było prawdziwe Eran Zahavi show w rozgrywkach ligi chińskiej. Izraelczyk w 90 minutacie dał zwyciestwo swojej drużynie popisując się trickiem - rabona.

Eran Zahavi uderzeniem "raboną" w 90. minucie dał zwycięstwo 2:1 Guangzhou R&F. Izraelczyk przyczynił się więc do walki o utrzymanie dla swojego klubu. Dla naszego grupowego rywala były to dwa kolejne gole w tym sezonie, co oznacza, że Zahavi ma już 26 bramek i pewnie zmierza po koronę króla strzelców.

Zahavi idzie na rekord Lewandowskiego

Guangzhou R&F zajmuje w tym momencie 11 miejsce w lidze i ma 11 pkt przewagi nad strefa spadkową. Eran Zahavi rozegrał pięć meczów  spotkania w el. do Euro 2020, a na koncie ma już dziewięć bramek! Wiele wskazuje, że 31-latek może pobić rekord strzelecki eliminacji, który należy do Roberta Lewandowskiego (13 bramek).