Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Waldemar Fornalik na dłużej w Piaście Gliwice. Trener wytłumaczył decyzję

Piast Gliwice poinformował, że przedłużył kontrakt z trenerem Waldemarem Fornalikiem do 30 czerwca 2021 roku. W umowie jest też opcja przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

Waldemar Fornalik na dłużej w Piaście Gliwice! Były selekcjoner reprezentacji Polski przedłużył umowę ze śląskim klubem do 30 czerwca 2021 roku. W kontrakcie zawarty został także zapis o możliwości przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Waldemar Fornalik zdobył mistrzostwo Polski z Piastem Gliwice

Fornalik jest trenerem Piasta od września 2017 roku. W zeszłym sezonie doprowadził drużynę z Gliwic do pierwszego w historii klubu mistrzostwa Polski. Prowadził Piasta jak dotąd w 80 meczach, z czego wygrał 32, przegrał 25, a 23 zremisował. 

- Jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. W Piaście stworzono świetne warunki pracy, które pozwalają w odpowiedni sposób zarządzać drużyną. Dobrze czuję się w Gliwicach i to właśnie tutaj osiągnąłem życiowy sukces w mojej karierze trenerskiej - powiedział Fornalik cytowany przez serwis piast-gliwice.eu.

Więcej o:
Komentarze (3)
Waldemar Fornalik na dłużej w Piaście Gliwice. Trener wytłumaczył decyzję
Zaloguj się
 • andrzej2059

  Oceniono 4 razy 4

  I to jest najlepsza decyzja Piasta w tym oknie transferowym. Panie Waldku - dziękujemy i czekamy na jeszcze!

 • tempy.ziutek

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo dobra decyzja Piasta! Nawet jeżeli w tym sezonie będzie poniżej oczekiwań. Stabilizacja, wizja rozwoju, komfort pracy- tych trzech rzeczy potrzebuje każdy trener. Niestety u nas to rzadkość. Panuje przekonanie, że sukces ma być tu i teraz.
  Samych sukcesów Panie Trenerze! I pisze to kibic Rakowa Częstochowa!

 • muminos1

  0

  Rybnik pozdrawia Gliwice

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX