Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zastępca Leszka Ojrzyńskiego: Morda w kubeł i nie wylewajcie jadu!

Trener ma do rozegrania o wiele ważniejszy "mecz" niż ten na boisku. Jeżeli nie chcecie się modlić za jego powodzenie, to chociaż morda w kubeł i nie wylewajcie jadu! - napisał na Twitterze Patryk Kniat, tymczasowy trener Wisły Płock.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

10 spotkań - tyle trwała przygoda Leszka Ojrzyńskiego z Wisłą Płock. Szkoleniowiec odchodzi z Wisły ze względu na "poważne problemy osobiste". Jego obowiązki tymczasowo przejmie Patryk Kniat, który w zastępstwie prowadził drużynę w obu meczach sezonu 2019/2020.

- Po komentarzach ludzi na informacje o rezygnacji Pana Trenera L.O. mam jedną prośbę: opanujcie się ludzie! Pan Trener ma do rozegrania o wiele ważniejszy "mecz" niż ten na boisku. Jeżeli nie chcecie się modlić za jego powodzenie, to chociaż morda w kubeł i nie wylewajcie jadu! - napisał Kniat.

Kto następcą Ojrzyńskiego?

Jan Urban i Jacek Magiera to najpoważniejsi kandydaci do zastąpienia Leszka Ojrzyńskiego, który niespodziewanie opuścił Wisłę Płock - oświadczył użytkownik Twittera Janekx89, który słynnie z zakulisowych informacji.

Więcej o:
Komentarze (10)
Zastępca Leszka Ojrzyńskiego: Morda w kubeł i nie wylewajcie jadu!
Zaloguj się
 • wozdo

  Oceniono 11 razy 9

  wielu pewnie zatkało kakao po tym wpisie - a bez niego nadal lali by swoją żółć nie mając żadnej świadomości co sie dzieje z trenerem

 • pixsta74

  Oceniono 6 razy 4

  Panie trenerze Kielce są z Panem

 • repres1

  Oceniono 1 raz -1

  Tylko po co ten prostacki język? Nie wystarczy normalnie? W tym środowisku nie da się inaczej?

 • trachrub

  Oceniono 5 razy -5

  Mahomet niech zostanie w dom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX