Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jak on to zmieścił? 21-latek z Lecha uderzył jak piłkarski profesor! Piękny gol [WIDEO]

Lech Poznań pokonał na własnym stadionie 4:0 Wisłę Płock. Kapitalną akcję wykończył skutecznym strzałem z niemal zerowego kąta Kamil Jóźwiak.

Lech Poznań pokonał Wisłę Płock 4:0 (1:0) w meczu drugiej kolejki nowego sezonu ekstraklasy, choć spotkanie kończył w osłabieniu po czerwonej kartce, którą otrzymał Djordje Crnomarković. Dzięki tej wygranej zespół Dariusza Żurawia przesunął się na pozycję lidera tabeli.

Znakomita akcja Kamila Jóźwiaka

W końcówce spotkania znakomitą akcją popisał się Kamil Jóźwiak. Pomocnik Lecha minął obrońcę Wisły Płock, wbiegł z piłką w pole karne, po czym strzałem niemal z zerowego kąta pokonał Zynela, podwyższając prowadzenie zespołu Dariusza Żurawia.

Lech Poznań odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. W następnej kolejce zespół prowadzony przez Dariusza Żurawia zmierzy się z ŁKS Łódź.

Więcej o:
Komentarze (21)
Jak on to zmieścił? 21-latek z Lecha uderzył jak piłkarski profesor! Piękny gol [WIDEO]
Zaloguj się
 • stary71

  Oceniono 2 razy 2

  Kąt, z którego padła bramka oczywiście nie był zerowy, sam gol nie był może jakimś wiekopomnym wyczynem, ale gromada starych pierdołów, którzy ledwie unieśli leniwe łby znad piwa, musiała wydać z siebie swój ochrypły głos "ekspertów", co to znają się na wszystkim, a zwłaszcza na piłce nożnej i samochodach. Niektórzy nawet z nostalgią wspominali Kaziutka Deynę, ba, nawet Krzysztofa Baszkiewicza z warszawskiej Gwardii, którzy potrafili strzelić gola z rzutu rożnego. Panowie! Czym innym jest strzelić z kornera, z ustawionej piłki, która - jeśli podkręcona - ma czas i miejsce na wykonanie rogala, a czym innym strzelić w biegu, po prostym torze z ostrego kąta. Chłopak zdobył ładną bramkę, okiwał jednego obrońcę, dwóch następnych ubiegł, nie wdając się z nimi w drybling, bo mógłby stracić piłkę, podjal właściwą decyzję i huknął z bliska tak mocno, że bramkarz mógł się tylko uchylić, żeby w dziób nie dostać. Ale nasi boiskowi znafffcy zrobiliby to lepiej, nie mówiąc o tym, że ładniej prowadziliby piłkę.
  Więc może lepiej nie idźcie jesienią na wybory, bo już się boję kogo wybierzecie...

 • lionold

  0

  Trafiło mu się jak ślepemu psu pobzykać. Od razu bohater nad herosy.

 • johang28

  0

  Zobaczcie, jak Jeleń strzelił właściwie już prawie z autu, grając we Francji, a bramkarz stał przy słupku.Można zobaczyć to na youtube, nawet Ronaldo albo Messi nie mają takiego gola.

 • byann

  0

  MU i Real o niego pytają.

 • scierplaminoga

  0

  przypadkowo, jak każda akcja w tej lidze

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 2 razy 0

  Ale tu poLegłych się zebrało. Przecież gra Kolejorza ma się nijak do znakomitej gry ich ukochanej drużyny hahaha.

 • ttwo

  0

  Jak on to zmieścił? Wystarczy zobaczyć że był ponad 2 metry og linii końcowej. Do zerowego kąta więcej niż autorowi do gimnazjum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX