Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Ruchu Chorzów ogłosili bojkot klubu! "Wojna"

Kibice Ruchu Chorzów ogłosili bojkot klubu, który ma trwać do odwołania. To reakcja na decyzję Szymona Michałka o wycofaniu swojej kandydatury na prezesa klubu.

Ruch Chorzów, 14-krotny mistrz Polski, ma ogromne problemy. W minionym sezonie spadł do trzeciej ligi i od dłuższego czasu boryka się z dużymi problemami finansowymi. 9 lipca z funkcji prezesa zarządu zrezygnował Jan Chrapek. Kandydatem na prezesa klubu był Szymon Michałek, jednak wycofał swoją kandydaturę ze względu na brak zapewnienia oczekiwanego finansowania klubu przez udziałowców. W swoim oświadczeniu napisał, że "czuje się również zdegustowany faktem, że przedstawiciel miasta dopuścił do wypuszczenia nieprawdziwej informacji zawartej w oświadczeniu, mimo że byliśmy w stałym kontakcie i znał treść i przebieg rozmów. Oświadczenie ukazało się właśnie w momencie, gdy proponowałem przedstawicielowi miasta łagodzenie nastrojów, w celu uniknięcia bojkotu."

Na dzisiejszym spotkaniu kibiców, na którym obecni byli reprezentanci wszystkich grup kibicowskich na Ruchu, ustalono że do odwołania będzie prowadzony bojkot klubu zarządzanego przez obecnych ludzi. Bojkot obejmuje brak finansowania zarządu Ruchu Chorzów poprzez kupowanie BILETÓW, KARNETÓW oraz oficjalnych GADŻETÓW sprzedawanych w Grzybku. Oznacza to nie mniej nie więcej, że od dzisiaj każdy fan Ruchu któremu dobro klubu leży na sercu i który nie chce finansować prywatnych kieszeni właścicieli powinien zaprzestać kupowania rzeczy sprzedawanych przez klub, przede wszystkim rzeczy wyżej wymienionych!

- napisano na profilu kibiców Ruchu Chorzów na Facebooku, dodając "WOJNA NIEBIESCY!!!". Pierwszy mecz w III lidze Ruch rozegra w pierwszy weekend sierpnia na własnym stadionie z rezerwami Zagłębia Lubin.

Pełna treść oświadczenia kibiców Ruchu Chorzów:

Więcej o:
Komentarze (12)
Kibice Ruchu Chorzów ogłosili bojkot klubu! "Wojna"
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 11 razy 11

  Mowa o kibicach piłki nożnej czy o bandytach-kibolach? Ci ostatni nie powinni być wpuszczani na tereny klubowe i sam stadion. Zacząć zapraszać dzieci i całe rodziny, a całą tą bandyteskę pogonić aż za Bug.

 • gryfny

  Oceniono 10 razy 10

  R.I.P. Ruchu Chorzów .......... a wy debilne kibole zajmnijcie sie cymbergajem

 • public_enemy

  Oceniono 7 razy 7

  Ojej, to straszne! Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

 • monodeluxe

  Oceniono 5 razy 5

  Szarksy pomogo

 • borys_heinza

  Oceniono 3 razy 3

  Obserwowałem frekwencję na Ruchu od lat. Tam cały czas był bojkot.

 • wolfspider

  Oceniono 3 razy 3

  Gumioki....

 • kraq

  Oceniono 2 razy 2

  Kupię popcorn i popatrzę dalej jak zdychacie bo bardzo mnie to bawi. Zwłaszcza, że prędzej polskiego się nauczycie niż wrócicie :)

 • Jonny Bravo

  Oceniono 1 raz 1

  Czas zaorac zasiac i jeszcze zdążymy zebrać plony ruch się skończył dawno temu

 • olal.bana.gw

  Oceniono 4 razy 0

  Na zdjeciu katolickie bydlo stadionowe, bandyci kibole wykleci a dziennikarza -szmaciarz-pismak pisze o kibicach. Co za tepe bydle w tej waszej redakcji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX