Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Wiemy, kto pokaże mecze Cracovii w eliminacjach Ligi Europy

Jak poinformowała Cracovia, wyjazdowy mecz krakowskiego klubu w I rundzie eliminacji Ligi Europy z DAC 1904 Dunajska Streda będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Wkrótce zostaną podane także informacje dotyczące transmisji z rewanżowego spotkania przy Kałuży.

Cracovia w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy wylosowała słowacką drużynę DAC 1904 Dunajska Streda. Pierwotnie pierwszy mecz między tymi zespołami miał się odbyć w Krakowie, a rewanż na Słowacji. UEFA zamieniła jednak gospodarzy obu spotkań.

W sobotę klub poinformował, że pierwszy mecz pomiędzy Cracovią a DAC 1904 Dunajska Streda, który odbędzie się 11 lipca o 20:30 zostanie pokazany na antenie TVP Sport. Szczegóły dotyczące transmisji ze spotkania rewanżowego zostaną przekazane wkrótce.

TVP pokaże nie tylko mecze Cracovii

Tym samym jest już pewne, że spotkania Piasta Gliwice z BATE Borysów w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów oraz spotkania Legii z Europa FC i Cracovii z DAC 1904 Dunajska Streda zostaną pokazane na sportowych antenach Telewizji Polskiej.

Więcej o:
Komentarze (9)
Oficjalnie: Wiemy, kto pokaże mecze Cracovii w eliminacjach Ligi Europy
Zaloguj się
 • byton2

  Oceniono 1 raz 1

  uefa zmieniła gospodarzy obu spotkań. A mogła zmienić jednego? gimbaza ma staż w GW???

 • klamtusek

  Oceniono 3 razy 1

  Wielkie mi co, raptem dwa mecze.

 • ikebroflovski

  Oceniono 4 razy -2

  Zgodnie z autorytetem Bońka - drżyjcie potęgi! Probierz nadchodzi! Będą wygrane po 3-5-8:0 Boję się tylko powiedzieć w którą stronę :'D

 • hotin

  Oceniono 6 razy -4

  Brawo prezesie TVP Jacku Kurski! Polacy podziękują PiS przy najbliższych wyborach za wzbogacenie darmowej oferty na kanale TVP SPORT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX