Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie! Gwiazda ekstraklasy w Legii. "Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił"

Arvydas Novikovas został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Warszawski klub zapowiedział transfer cytatem z "Pana Tadeusza" i zdjęciem Litwina na tle pomnika Adama Mickiewicza.

- Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił - czytamy na oficjalnym profilu Legii Warszawa na Twitterze. Tak warszawski klub zapowiedział transfer Arvydasa Novikovasa z Jagiellonii Białystok. Litwin to jedna z największych gwiazd polskiej ligi. W zespole z Białegostoku grał od 2017 roku. Rozegrał w nim 94 mecze, strzelił 22 gole i miał 18 asyst. Teraz swoją karierę będzie kontynuował w zespole wicemistrza Polski, który zapłacił za niego 300 tys. euro.

Novikovas podpisał z Legią trzyletni kontrakt. W zespole wicemistrzów Polski będzie występował z numerem "18". - Do Legii przychodzę przede wszystkim po to, aby zdobyć mistrzostwo Polski. Chcę, aby tytuł wrócił do Warszawy, chcę również zrobić krok do przodu. Wybrałem najlepszą ofertę zarówno dla siebie, jak i dla swojej rodziny - przyznał piłkarz, cytowany przez oficjalną stronę internetową warszawskiego klubu

- Chcąc odzyskać tytuł i wrócić do fazy grupowej europejskich pucharów, potrzebujemy zawodników o takich umiejętnościach jak Arvydas Novikovas: szybkich, przebojowych, umiejących grać jeden na jeden. Wierzymy, że nasz nowy skrzydłowy będzie ważną częścią zespołu, który zawsze musi grać o zwycięstwo. Arvydas ma już duże doświadczenie i jest świadomy, z jakimi oczekiwaniami wiążę się gra w koszulce Legii. Cieszymy się, że czołowym piłkarzom Ekstraklasy zależy na grze przy Łazienkowskiej i przyjście do naszego klubu postrzegają nie tylko jako rozwój, ale też szansę na odnoszenie sukcesów - stwierdził Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii Warszawa..

Więcej o:
Komentarze (32)
Oficjalnie! Gwiazda ekstraklasy w Legii. "Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił"
Zaloguj się
 • kralik111

  Oceniono 10 razy 6

  "Gwiazda Ekstraklasy" !

  Nawet pryszczaty matol nie ma na tyle jaj, by sie pod tym podpisac imieniem i nazwiskiem. :D

 • wozdo

  Oceniono 6 razy 4

  jaka gwiazda?? upadliście na łby???

 • mk30553

  Oceniono 14 razy 4

  dzisiejsza Litwa to ówczesna Żmudź. Prawdziwi Litwini mieszkają teraz na Białorusi

 • vovik

  Oceniono 4 razy 0

  @"Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił"

  Czyli i GWniarze i Legła Zmurszała trolują bezczelnie następny klub.
  W-szawska bezczelność jak na CKSA przystało. I na jej jaczejki w mediach.

  Klaun Novikovas nie ma być zatem wzmocnienimem Legii, ale osłabieniem Jagiellonii.
  Jak zwykle Ległe ćwoki się puszą, pyskują i prowokują jak w menelskim środowisku (c)rapperów.
  Miodusek i Leśnodorek w jednym stali domku. Pasują do bucowatego ducha Legii. Nie ma jednego, ale drugi nadrabia.

 • guru133

  Oceniono 23 razy -1

  A kibole Legii dziwią się że ta drużyna wygwizdywana jest na wszystkich polskich stadionach, skoro jej polityka kadrowa polega głównie na osłabiania konkurentów ligowych przez osłabianie ligowych przeciwników. No ale mentalności warszawskich słoików raczej nie da się zmienić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX