Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa rezygnuje ze swojego piłkarza. Klub wydał oficjalny komunikat

Legia Warszawa oficjalnie pożegnała Iuriego Medeirosa. Portugalczyk był wypożyczony do wicemistrza Polski, który zdecydował, że nie wykupi go ze Sportingu.

Legia Warszawa wypożyczyła Iuriego Medeirosa zimą. CV 24-letniego Portugalczyka jest imponujące jak na ekstraklasę - oprócz Sportingu grał w Genoi. Jednak w Legii Medeiros nie zachwycał, w 15 meczach strzelił trzy gole (z Miedzią Legnica, Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk). Do tego dołożył jedną asystę. Wykupienie go ze Sportingu byłoby bardzo trudne, jako że zapisana w umowie klauzula pozwalała na sprowadzenie go aż za 6 milionów euro!

Iuri Medeiros chciał zostać w Legii Warszawa

- Choć nie wiem, co przyniesie przyszłość, to chciałbym zostać w Legii Warszawa. Czuję się tu bardzo dobrze, decyzja o przyjściu tutaj była bardzo trafiona. Jestem tu dobrze traktowany, mam coraz więcej okazji do gry, czuję się coraz lepiej pod każdym względem - mówił Iuri Medeiros w kwietniu w rozmowie z "Super Expressem". O kwocie wykupu mówił tak: - To bardzo duże pieniądze jak na polskie warunki. Ale powiem tak: byłbym dumny, bardzo by mi się podobało, gdyby Legia się zdecydowała na taki krok, gdybym został najdroższym piłkarzem w historii polskiej ligi.

Więcej o:
Komentarze (6)
Legia Warszawa rezygnuje ze swojego piłkarza. Klub wydał oficjalny komunikat
Zaloguj się
  • somekindofhope

    0

    Pismaku, nie ze swojego tylko z wypożyczonego!

  • wasp1234

    Oceniono 6 razy -2

    jak to ? A ja czytałem 3-mce temu że legia przeprowadzi rekordowy transfer ? 6 milionów euro chcieli wydać ! I jak zawsze taki news był w czasie przyszłym jak wiele innych z tego klubu a potem jak zawsze . klapa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX