Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa sprzeda kolejnych piłkarzy. Są cztery nazwiska

5,5 mln euro otrzymane za Sebastiana Szymańskiego prawdopodobnie nie będzie jedynym zarobkiem Legii Warszawa w letnim oknie transferowym. Wicemistrzowie Polski szykują się na sprzedaż czterech kolejnych zawodników.

Legia Warszawa latem zarobi kilkadziesiąt milionów złotych. Wicemistrzowie Polski na pewno otrzymają ponad 20 mln zł za sprzedaż Sebastiana Szymańskiego do Dynama Moskwa, ale to nie koniec. "Przegląd Sportowy" w poniedziałkowym wydaniu informuje, że zespół Aleksandara Vukovicia w ramach transferów gotówkowych może opuścić trzech kolejnych zawodników.

Pierwszym z nich może być Radosław Majecki. Bramkarzem młodzieżowej reprezentacji Polski interesuje się kilka zagranicznych klubów, ale Legia zaakceptuje oferty jedynie powyżej 6 mln euro. Nawet przy nich będzie się jednak starać o to, by zawodnik po sprzedaży został w klubie na roczne wypożyczenie. Taką opcją sam piłkarz jest zainteresowany.

Poza Majeckim sprzedani mogą zostać m.in. Mateusz Wieteska, który już zimą mógł odejść do Dynama Kijów, ale ostatecznie został w zespole ze względu na zawieszenie Williama Remy'ego. Teraz temat jego transferu znowu wrócił, choć jego kwota będzie bardzo mocno uzależniona od występu na młodzieżowych mistrzostwach Europy, na które stoper otrzymał powołanie od Czesława Michniewicza. Oprócz Wieteski wicemistrzowie Polski mogą sprzedać Dominika Nagy'a i Carlitosa. Ten drugi już od kilku tygodni ma ofertę z jednego z klubów Bliskiego Wschodu.

Więcej o:
Komentarze (17)
Legia Warszawa sprzeda kolejnych piłkarzy. Są cztery nazwiska
Zaloguj się
 • paulogarnies

  Oceniono 7 razy 5

  Gdy klub wyprzedaje piłkarzy to oznacza że inwestor rozpoczyna wyjście drogą ewakuacyjną..
  Może żyleta teraz będzie inwestorem..

 • wawka3791

  Oceniono 7 razy 3

  Myślę, że 11 Legii spokojnie można wybrać spośrod jej kibiców. Może na początku umiejętnościami nie będą grzeszyć, ale sercem do walki na pewno, a to wystarczy na naszą polską kopaną!

 • rocky.bravo

  Oceniono 1 raz 1

  Nie poddawaj sie, Drukowana Ma....

 • whitepony

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy transfer należy oceniać indywidualnie. Nagy od razu bym sprzedawał, Carlitos chyba też (chociaż nie za półdarmo). Wieteska - ciężko powiedzieć, zależy od ceny. Majecki tak ale za duże pieniądze i z wypożyczeniem powrotnym (załatwia problem młodzieżowca w następnym sezonie).
  Transfer z klubu nie są jakimś ogromnym problemem, tym bardziej, że ani Nagy ani Carlitos ani Wieteska szału w najważniejszych meczach nie narobili. Problemem są transfery do klubu (szczególnie znając skuteczność Legii w ostatnich okienkach).

 • cezaryk

  Oceniono 5 razy 1

  Można kupić część piłkarza? Lewą nerkę i duży paluch u nogi bym kupił.
  W kawałkach powinni zejść łatwiej.

 • kralik111

  Oceniono 2 razy 0

  Legia ratuje sie przed pieniedzmi z LE. 🤣

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX