Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cracovia kupi napastnika grającego na mundialu w Polsce? Probierz chce go w zespole

Cracovia szuka kolejnych wzmocnień. Po zakontraktowaniu Rafaela Lopesa i Lukasa Hrosso Michał Probierz szuka kolejnych zawodników do gry. Na celowniku trenera 'Pasów' znalazł się Khalid Al Ghannam, napastnik reprezentacji Arabii Saudyjskiej U-20 - informuje Michał Trela, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

- Michał Probierz zdradził, że Cracovia rozmawia z jednym z zawodników kadry Arabii Saudyjskiej na mundial U20. Chodzi o Khalida Al Ghannama z Al Qadisiyah Al-Chubar - poinformował na Twitterze Michał Trela, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Khalida Al Ghannam jest podstawowym piłkarzem swojej kadry podczas mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce. W spotkaniu z Francją zagrał 76 minut, w meczu z Mali 65 minut i strzelił gola. - To bardzo dobry zawodnik. Zobaczymy, jakie będą warunki finansowe - przyznał Probierz.

18-latek z Arabii Saudyjskiej nie jest jedynym piłkarzem, którym interesuje się Cracovia. Krakowski klub chciałby pozyskać Marko Vejinovicia, który wiosną grał w Arce, ale jest związany z AZ Alkmaar. Wcześniej do drużyny Michała Probierza dołączyli Rafael Lopes i Lukas Hrosso.

Więcej o: