Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek radzi Legii Warszawa. "Będzie wart więcej niż 5 mln euro"

W programie "Prawda Futbolu" Mateusz Borek podzielił się swoimi spostrzeżeniami po meczu mistrzostw świata U-20 między Polską i Senegalem. Komentator Polsatu Sport, wskazał też zawodnika, który w ostatnim spotkaniu grupowym wywarł na nim spore wrażenie.

W środę (29 maja) reprezentacja Polski U-20 zremisowała bezbramkowo z Senegalem, co pozwoliło zespołowi Jacka Magiery awansować do 1/8 finału młodzieżowych mistrzostw świata. W internetowym programie „Prawda Futbolu” Mateusz Borek podzielił się swoją oceną występu reprezentantów Polski w ostatnim meczu grupowym. Komentator Polsatu Sport kilka ciepłych słów poświęcił bramkarzowi Legii Warszawa – Radosławowi Majeckiemu.

„Każda dobra interwencja bramkarza na takim turnieju to jest milion euro do góry. A taką interwencją Majecki popisał się w pierwszej połowie. Myślę, że będzie wart więcej niż 5 milionów euro. W tym momencie na miejscu Legii specjalnie bym się nie spieszył i nie podniecał” – stwierdził komentator Polsatu Sport. 

Mś U-20. Mateusz Borek chwali Radosława Majeckiego i Jacka Magierę po meczu z Senegalem

„Do rezultatu meczu z Senegalem trzeba podchodzić pozytywnie, bo ostatecznie dał nam awans. Wysoka nota należy się Jackowi Magierze. Wybrał takich zawodników i nakreślił taka taktykę, która w konsekwencji przyniosła to, na co czekali wszyscy kibice – wyjście z grupy. Na pewno trzeba podziękować zawodnikom, że się starali i wybiegali to spotkanie. Nikomu z zespołu nie można odmówić ambicji” – powiedział Borek w rozmowie z Romanem Kołtoniem. 

Więcej o:
Komentarze (12)
Mateusz Borek radzi Legii Warszawa. "Będzie wart więcej niż 5 mln euro"
Zaloguj się
 • oyesu

  Oceniono 7 razy 5

  Borek zawsze bedzie wiesniakiem chocby niewiadomo w co sie ubrał

 • j666

  Oceniono 3 razy 3

  "Borek Dobra Rada" tygodniowo radzi z 7 razy w 7 różnych sprawach, no parcie na telewizję to ma chłopaczyna.

 • j666

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuje jakiś licencjat napisać (może Pol by się podjął?) "porady Borka w XXI wieku", materiał źródłowy obfity.

 • j666

  Oceniono 2 razy 2

  Borek wazelizo, zajmij się jakimś innym sportem niż piłka np. mordobiciem.
  Jak tam było w Juracie, Arłamowie i Soczi, silni zwarci gotowi?

 • dirspacha

  Oceniono 3 razy 1

  Szymański też ciągle w górę....... już z 5.000.000 euro na 6.000.000 PLN

 • stary-ciula

  0

  Borek i Chajto dółet pjersza klasza ekszpertuf!

 • Krzysztof Powała

  Oceniono 2 razy 0

  Czy jest jakaś siła aby pseudo komentator borek zniknął z telewizji na dobre bo jego gadanie głupot przechodzi święte Okęcie!!!!

 • pardonsik

  Oceniono 7 razy -1

  borek - wyjdź ... weźdcie tego eksperta od 7 bolesci - fenoment tego gościa się już skończył po odejsciu z Eurosportu - teraz to celebryta -farsawiak - każdy dzień info kto jak pierdną na łazienkowskiej i borok się w to idealnei wpisuje lansując siebie i wyrób piłkarskopodobny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX