Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michał Żyro został bez klubu. Odszedł z dwóch zespołów jednocześnie

Michał Żyro odchodzi z Pogoni Szczecin, ale nie wróci do Wolverhampton, bo w lipcu wygasa jego kontrakt z angielskim klubem.

Michał Żyro trafił do Pogoni przed tym sezonem na zasadzie wypożyczenia z Wolverhampton Wanderers. Polak nie wróci jednak do klubu Premier League, jako że z końcem czerwca wygasa jego kontrakt, a nie ma szans na regularną grę w Anglii.

W minionym sezonie LOTTO Ekstraklasy 26-latek wystąpił w 11 meczach, w których zdobył bramkę. Na murawie przebywał łącznie przez zaledwie 256 minut. W Anglii też nie mógłby liczyć na regularną grę, więc Wolverhampton nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu.

Michał Żyro "miał pecha w kwestii zdrowia"

Dlaczego Żyro nie będzie kontynuował swojej kariery w Pogoni Szczecin? - Dobrze zintegrował się z drużyną. Miał jednak pecha w kwestii zdrowia. Nie mógł przez to wejść w rytm oraz dojść do odpowiedniego stopnia przygotowania. Bardzo mocno pracował. Dokonał postępu. Jest w znacznie lepszej formie niż jakiś czas temu. Jego wyobrażenia na temat pobytu w Pogoni też pewnie w momencie przyjścia były inne. Kontuzje są częścią piłki. Michałowi i wszystkim innym zawodnikom życzę oczywiście dobrze w przyszłości. Żegnamy się i jest też w tym smutek, nawet jeśli obie strony na tym skorzystają. Powstają przecież bliższe relacje - już kilka tygodni temu stwierdził trener Pogoni.

Więcej o:
Komentarze (5)
Michał Żyro został bez klubu. Odszedł z dwóch zespołów jednocześnie
Zaloguj się
 • zebrzec

  Oceniono 4 razy 2

  Wiem, że zabrzmi to ironicznie.. ale czemu Legia go nie weźmie spowrotem? Miałby szanse mimo wszystko się odbudować. 5 lat temu mówiło się ze taki talent

 • 6nine9

  Oceniono 1 raz 1

  Rozsądny klub nie zechce zawodnika który ma duże oczekiwania, a przez połowę czasu jest kontuzjowany, a drugą połowę dochodzi do formy.

 • kimmich32

  0

  Miała być kariera, a wyszło jak zwykle :)

 • mk30553

  0

  "almost Lewandowski"

 • pieknyinaczej

  0

  Bruk Bet Nieciecza przyjmie - koszt miesięczny - 9 tyś brutto - i niech się wykazuje!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX