Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Legii Warszawa jest oburzony potraktowaniem Michała Kucharczyka. Ostra krytyka Vukovicia i Mioduskiego

- To oburzające, że zawodnik, który w Legii zostawił tyle dobrych wspomnień, który tyle razy w sytuacjach autentycznego kryzysu pomagał, ratował, dał swoim golem Ligę Mistrzów, jest tak traktowany. To nie do przyjęcia - powiedział Jacek Bednarz w audycji Polskiego Radia RDC.

Legia Warszawa planuje letnią rewolucję. Z zespołu wicemistrza Polski może odejść nawet kilkunastu piłkarzy - w tym Michał Kucharczyk, który w Legii gra nieprzerwanie od 2010 roku. - Vuković, prezes Mioduski i w ogóle Legia nie powinna doprowadzić do takiej sytuacji, że - oczywiście wprost nikt tego nie powiedział - Michał Kucharczyk jest winowajcą tego wszystkiego. To jest nie do przyjęcia. To oburzające, że zawodnik, który w Legii zostawił tyle dobrych wspomnień, który tyle razy w sytuacjach autentycznego kryzysu pomagał, ratował, dał Ligę Mistrzów swoją bramką, jest tak traktowany - przyznał Jacek Bednarz, były piłkarz Legii.

Bednarz odniósł się też do słów Vukovicia na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem Lubin w ostatniej kolejce sezonu 2018/2019. Trener Legii stwierdził, że w klubie zostaną "legioniści, którzy zapier...", a nie piłkarzy, którzy "robią wiele rzeczy na pokaz". - Gdybym był kolegą Vukovicia z pracy, to powiedziałbym: Aco, mogłeś im to powiedzieć w szatni, prosto w oczy, bo jesteś stuprocentowym legionistą. Ale jesteś też pierwszym trenerem i szefem tych ludzi, a część z nich zostanie na przyszły sezon. Jak chcesz z nimi zbudować prawdziwą relację opartą na partnerstwie i zaufaniu, skoro teraz przy potknięciu i frustracji, która jest naturalna i oczywista, ty przerzucasz winę na nich? To nie jest dobre - zaznaczył Bednarz.

Więcej o:
Komentarze (19)
Były piłkarz Legii Warszawa jest oburzony potraktowaniem Michała Kucharczyka. Ostra krytyka Vukovicia i Mioduskiego
Zaloguj się
 • wiserius

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Bednarz! A czy w klubie mają być zawodnicy, którzy kiedyś coś uczynili, może nawet bardzo wartościowego... no, ale dzisiaj np. nie pasują do koncepcji trenera? Ja nie czepiam się akurat p. Kucharczyka, tylko chodzi mi o filozofię , którą pan wykłada. "Zasłużonych" piłkarzy, którzy szczyt formy maja za sobą, na boisku naprawdę nie potrzeba. Mogą ew, być wykorzystani w klubie itd., itp. Patrz pan na polskich zawodników, którzy są obecnie w klubach na Zachodzie, i co: ilu ich gra w tych klubach, a ile na wypożyczeniu - sprzedani, jako niemal gwiazdy. Przykład typowy: co działo się wokół p. Błaszczykowskiego? Tu i tam?

 • kwiatpatologii

  Oceniono 5 razy 5

  Tytuł na głównej głosi że to Bednarz oburzony jest tym jak potraktowała go Legia.
  "Były piłkarz Legii oburzony potraktowaniem przez klub Michała Kucharczyka"

  Lubię się przypiedralać.

 • piotr33k2

  Oceniono 4 razy 4

  vukowic nigdy nie był i nigdy nie bedzie dobrym trenerem ,nie ma żadnego autorytetu wśród zawodników i jest słaby merytorycznie jako pierwszy trener ,nadaje się co najwyżej jako jeden z asystentów prawdziwego trenera .

 • edisolo

  Oceniono 8 razy 4

  Panie Bednarz nie pier..ol Pan głupot, w Legii mają grać ci którzy robią wyniki a nie snują się po boisku. Co to za tekst ratował ,pomagał ?, chyba za darmo tego nie robił. znalazł się obrońca utrapionych.

 • luxc

  Oceniono 6 razy 4

  Panie Jacku, polecam cały wywiad Vuko dla sport.pl
  Vuko tłumaczy że akurat te słowa tyczyły się dwóch ostatnich spotkań w których Kucharczyk nie zagrał przez kontuzję. I choć ma dużo pretensji do Kucharczyka to sam mówi że winy za sezon nie da się zwalić na jednego zawodnika.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 3 razy 3

  ... i jeszcze Romanowskiego do zarządu przywrócić ... z "pudlem" by zgrany duet stworzyli

 • willly

  Oceniono 4 razy 2

  Ale brednie panie Jacku przecież ci piłkarze co zostaną w Legii wg słów trenera zapier... przez cały sezon więc raczej powinni dziękować trenerowi za te słowa pod swoim adresem a nie być wkurzonym z tego powodu... Więc o relacje z trenerem tych co zostaną bym się nie martwił to chyba jasne...

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 2

  Lol mają go trzymać do 40tki bo dał gola do ligi mistrzów xD Ten klub ma probem!

 • re_x

  Oceniono 4 razy 2

  Trener Legii stwierdził, że w klubie zostaną "legioniści, którzy zapier...", a nie piłkarzy, którzy "robią wiele rzeczy na pokaz"...to już nie będzie Legii?bo kto zostanie?nawet Mioduski odejdzie..a z Vukovicia taki trener jak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX