Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rewolucja w drużynie spadkowicza. Miedź Legnica pozbędzie się pięciu piłkarzy. Kolejnych dwóch może zostać sprzedanych

Łukasz Garguła nie będzie zawodnikiem Miedzi Legnica. To jeden z pięciu zawodników, którzy na pewno opuszczą spadkowicza Ekstraklasy. Dwóch kolejnych może zostać sprzedanych. Na stanowisku pozostanie trener Dominik Nowak.

Miedź Legnica nie przedłuży kontraktu z Łukaszem Gargułą. 38-letni pomocnik pobyt w klubie zakończy po czterech latach. Były reprezentant Polski będzie jednym z pięciu zawodników, którzy latem opuszczą kadrę spadkowicza Ekstraklasy.

Poza Gargułą z Miedzi odejdzie też dwójka bramkarzy - Łukasz Sapela, a także reprezentant Rosji Sosłan Dżanajew. Poza nimi w drużynie z Legnicy nie zobaczymy już także Mateusza Żyro i Eltona Monteiro. To jednak nie wszystko, bo poza wspomnianą piątką Miedź prawdopodobnie straci dwójkę najlepszych graczy: Juana Camarę oraz Joana Romana, na których pierwszoligowiec dostał już kilka ofert.

- Miedź rozpoczęła już także rozmowy z zawodnikami, którzy mają stanowić o sile zespołu w nadchodzącym sezonie. Kadrę powinniśmy poznać do 17 czerwca, kiedy to zespół wznowi treningi - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu, który miniony sezon rozgrywek Ekstraklasy zakończył na przedostatnim miejscu.

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
 • Ostatni mecz reprezentacji Polski w el. Euro 2020. Pożegnanie Łukasza Piszczka! [RELACJA NA ŻYWO] Ostatni mecz reprezentacji Polski w el. Euro 2020. Pożegnanie Łukasza Piszczka! [RELACJA NA ŻYWO]
 •  
 • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
   
 • Zachwyty nad fantastyczną bramką Lewandowskiego. Zachwyty nad fantastyczną bramką Lewandowskiego. "Najlepsza "9" na świecie, Polak"
 • Komentarze (2)
  Rewolucja w drużynie spadkowicza. Miedź Legnica pozbędzie się pięciu piłkarzy. Kolejnych dwóch może zostać sprzedanych
  Zaloguj się
  • eurotram

   Oceniono 1 raz 1

   Ciekawe co z tego wyjdzie? Czy te wiadomości oznaczają,że za rok II liga? Widać też,że nawet Zagłębie Miedziowe nie utrzyma dwóch zespołów w Ekstraklapie...

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX