Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań kupił nowego bramkarza. Ma być gwiazdą, ale kiedyś wpuścił wstydliwego gola [WIDEO]

Lech Poznań podpisał we wtorek kontrakt z Mickeyem van der Hartem. 24-letni bramkarz jest wychowankiem Ajaksu Amsterdam, a w poprzednim sezonie był czołową postacią w drużynie PEC Zwolle. Holender ma za sobą świetny sezon, ale początek jego przygody z Eredivisie nie był łatwy. Cztery lata temu van der Hart wpuścił wstydliwego gola.

Mickey van der Hart ma być nową gwiazdą Lecha Poznań i zapewnić spokój w bramce poznańskiego klubu na kilka kolejnych sezonów. 24-letni Holender podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.  - Jesteśmy bardzo zadowoleni z transferu Mickeya. Jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam, który zapewnił mu odpowiednie wyszkolenie. Bardzo dobrze gra nogami, ma też znakomity refleks. Pomimo wieku rozegrał już ponad sto spotkań w Eredivisie. Drzemie w nim ogromny potencjał i możliwości dalszego rozwoju - przyznał Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań.

W poprzednim sezonie Mickey van der Hart był czołową postacią w drużynie PEC Zwolle, a kibice wybrali go najlepszym piłkarzem całego sezonu. Holender ma za sobą świetny czas, ale początek jego przygody z Eredivisie nie był łatwy. Cztery lata temu van der Hart wpuścił wstydliwego gola. Grał wtedy w zespole Go Ahead Eagles. Wpadka przytrafiła mu się w prestiżowym spotkaniu z Ajaksem Amsterdam.

 
Więcej o:
Komentarze (8)
Lech Poznań kupił nowego bramkarza. Ma być gwiazdą, ale kiedyś wpuścił wstydliwego gola [WIDEO]
Zaloguj się
 • mario2527

  Oceniono 10 razy 10

  Bramka identyczna jak ta z Borucem w reprezentacji. Piłka podskoczyła tuż przed uderzeniem. Podobnie jak Artur, mógł ją przyjąć i spokojnie wybić. Ale warto pamiętać, że nigdy nie podaje się w światło bramki, także podający też nie jest bez winy. Po drugie miał wtedy 20 lat. Oby to był dobry transfer.

 • iarna

  Oceniono 6 razy 6

  Pokażcie bramkarza, nawet z czołówki światowej, który nigdy nie puścił choćby jednej szmaty.

 • glencok

  Oceniono 6 razy 4

  Najlepsi bramkarze świata puszczali szmaty w swojej karierze. Pisząc takie tytuły, dziennikarz może być pewny jednego: nigdy w byciu dziennikarzem nie osiągnie ich poziomu

 • druzpoz

  Oceniono 2 razy 0

  Świetnie gra nogami :)

 • o_kulson_nac

  Oceniono 2 razy -2

  To gol o nazwie Borubar. Także ten, normalnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX