Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wybraliśmy jedenastki oczarowań i rozczarowań Ekstraklasy. Ci piłkarze zaskoczyli najbardziej [W Polu K]

W programie "W Polu K" na Sport.pl Konrad Ferszter i Piotr Majchrzak przedstawiają jedenastki oczarowań i rozczarowań sezonu 2018/2019. Wśród tych zaskakująco dobrze grających piłkarzy znalazło się aż sześciu zawodników Piasta. Pośród wybranych przez nasz rozczarowań sezonu jest aż trzech piłkarzy Legii Warszawa. Wideo dostępne poniżej.

Sezon 18/19 przeszedł do historii. Piast Gliwice pierwszy raz w historii został mistrzem Polski
a drużyna Waldemara Fornalika imponowała przede wszystkim kolektywem, wybieganiem i przygotowaniem taktycznym. Kilku piłkarzy weszło na znakomity poziom, najwyższy w swojej karierze, dlatego aż sześciu z nich znalazło się w naszej „11” tzw. oczarowań, czyli piłkarzy, którzy najbardziej nas zaskoczyli. 

Przygotowaliśmy także jedenastkę rozczarowań, czyli piłkarzy nie najgorszych na swoich pozycjach, ale takich, po których spodziewaliśmy się w tym sezonie zdecydowanie więcej. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Wybraliśmy jedenastki oczarowań i rozczarowań Ekstraklasy. Ci piłkarze zaskoczyli najbardziej [W Polu K]
Zaloguj się
 • g.lesio

  Oceniono 8 razy 8

  A może też by napisać co ci goście mówili. Podobno to jest G A Z E T A a nie portal odtwarzający jakieś rozmowy.
  Może jestem staroświecki ale wg mnie gazeta jest po to by był w niej zamieszczony tekst do czytania a nie by wysłuchiwać to co ktoś jest łaskaw mówić. Oczywiście jak najbardziej należy zamieszczać fotografie i filmy dotyczące zdarzeń opisywanych w tekście artykułu ale one mają tylko być dodatkiem pokazującym to o czym jest tekst.
  Dziennikarzom po prostu nie chce się już nic pisać - wolą zamieścić film a forsa za artykuł leci.

 • grazz

  Oceniono 2 razy 2

  Przychylam się do głosu kolegi. Proponuje by komentarze pod artykułem także udostępnili w formie video usłyszeli by o gazeto tv

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX