Lech Poznań stracił kuriozalnego gola z Piastem Gliwice! Parodia futbolu!

Lech Poznań rozgrywał dobre spotkanie w Gliwicach z Piastem, aż nadeszła 27. minuta. Piotr Parzyszek strzelił gola, którego "podarowali mu" zawodnicy Lecha.

Piłkarze Lecha Poznań przyznawali przed meczem, że kibice na każdym kroku apelują, by w starciu z Piastem zespół się "podłożył" i nie pozwolił znienawidzonej Legii Warszawa zdobyć mistrzostwa. - Kibice dosłownie zatrzymywali nas na ulicy i prosili, byśmy puścili ten mecz, żeby tylko Legia nie była mistrzem - wyznał występujący w Lechu na pozycji stopera Nikola Vujadinović.

Kompromitujący błąd zawodników Lecha Poznań

Lech dobrze rozpoczął spotkanie w Gliwicach i grał bardzo ambitnie. W 27. minucie doszło jednak do kuriozalnej sytuacji - zawodnik Piasta zagrał długą piłkę do przodu, a Matus Putnocky nie zrozumiał się z Rafałem Janickim, co wykorzystał Piotr Parzyszek i skierował piłkę do pustej bramki! Dzięki tej bramce Piast Gliwice pokonał Lecha. Podopieczni Waldemara Fornalika zostaliby mistrzami nawet w przypadku remisu, bo Legia Warszawa tylko zremisowała 2:2 z Zagłębiem Lubin.