Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków poprosiła kibiców o wsparcie kontraktu Marcina Wasilewskiego

Wisła Kraków poprosiła stowarzyszenie "Socios Wisła" o wsparcie kwotą 300 tysięcy złotych na kontrakt Marcina Wasilewskiego. Członkowie stowarzyszenia mogą w tej sprawie głosować do piątku.

W social mediach pojawiły się informacje, że Wisła Kraków zwróciła się do stowarzyszenia "Socios Wisła" o wsparcie nowego kontraktu Marcina Wasilewskiego. Jak informuje Michał Knura z portalu LoveKrakow.pl, z prośbą do stowarzyszenia, które pokryło już wiele wydatków klubu, zwrócił się przewodniczący rady nadzorczej - Tomasz Jażdżyński.

Kibice Białej Gwiazdy do piątkowego wieczora mają możliwość zagłosowania za wsparciem kontraktu lub przeciwko. Okazuje się, że Wisła Kraków potrzebuje 300 tysięcy złotych, które do klubu miałyby trafić w dwóch transzach po 150 tysięcy złotych. Pierwsza na początku rundy jesiennej, druga – na wiosnę 2020 roku. Kwota ma pokryć część nowej umowy byłego reprezentanta Polski.

Mimo blisko 40 lat Marcin Wasilewski imponuje formą i ambicją. Kilka tygodni temu piłkarz przeszedł zabieg usunięcie łąkotki, ale po zaledwie czterech tygodniach wrócił do gry. Wszyscy w Krakowie są pod wrażeniem profesjonalizmu i zaciętości Wasilewskiego. 

Wisła Kraków dostała licencję na przyszły sezon Lotto Ekstraklasy! PZPN przyznał licencje wszystkim klubom, ale Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Miedź Legnica zostały objęte nadzorem finansowym, bo kluby zmagają się z problemami.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
Komentarze (16)
Wisła Kraków poprosiła kibiców o wsparcie kontraktu Marcina Wasilewskiego
Zaloguj się
 • usz_misiatek

  Oceniono 11 razy 5

  Pomijajac kwestie kontraktow, pieniedzy, kibicow i samej Wisly - trzeba przyznac, ze Wasyl to kawal kozaka. Zdrowia, chlopie!

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 19 razy 5

  Jakim cudem ten klub dostał licencję na kolejny sezon?????

 • duffie

  Oceniono 5 razy 3

  Polska ekstraklasa...buehehehehehe.

 • bubba222

  Oceniono 11 razy 3

  do końca marca zdaje się mieli zapłacić kilka baniek....kasa była?jak klub dostał licencję,jak zdaje się nie ma pieniędzy na sfinansowanie całego sezonu?...jak zawsze,sezon się zacznie to wypłaty się skończą?...

 • debordian

  Oceniono 6 razy 2

  To jest żałosne. Facet, który w swoim życiu zarobił kilka milionów złotych będzie wspierany przez ludzi, którzy zarabiają (w przeważającej częśći) niecałe 10 tysięcy miesięcznie. Przecież to jest kpina ze zdrowego rozsądku, z ludzkiej naiwności, z głupoty zwykłych, prostych kibiców. Ktoś dobrze napisał, że mogliby wesprzeć dom dziecka, zamiast pensji 300 tysięcznej i tak już bogatego człowieka, to został przez idiotów zminusowany. Żal mi was, bezmózgi.

 • krakoos78

  Oceniono 11 razy 1

  A nie da się na biurowym Canonie dodrukować kilka milionów akcji i sprzedać wiernym kibicom?

 • 1group

  0

  Licencja jest,pieniędzy nie ma tak jak było. Grunt,że Boniek prezesuje ze swoja kamarylą.

 • dr_kra

  Oceniono 8 razy 0

  A może niech ich poproszą o 300 tysięcy na dom dziecka? Albo ofiary głodu w Sudanie?

 • skokens

  Oceniono 6 razy 0

  Biedny Marcin!
  Nie bedzie mial 300tys zlotych na nowe Porshe! Smutne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX