Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejne problemy Jakuba Błaszczykowskiego! Reprezentacja Polski i Wisła Kraków osłabione na dłużej

Jakub Błaszczykowski od kilku tygodni leczy złamanie kości śródstopia, którego nabawił sie w okolicach meczu z Legią Warszawa. Okazało się jednak, że pojawiły się komplikacje i potrzebna była operacja. Błaszczykowski opuści zatem czerwcowe zgrupowanie kadry.

- Chrząstki przy palcu w stopie nie zrastały się właściwie. Potrzebny był zabieg. Przeszedłem go w czwartek. Właściwie nie ma szans na mój występ w czerwcowym meczu z Izraelem - powiedział zawodnik Wisły Kraków w rozmowie z portalem "Interia.pl".

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno wydawało się, że piłkarz wróci na zgrupowanie reprezentacji. Mówił o tym Maciej Stolarczyk w programie "Sekcja Piłkarska" na Sport.pl. Okazało się jednak, że w leczeniu pojawiły się komplikacje. 

I dodał: Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będę mógł jeszcze pomęczyć swoją obecnością na boisku - dodał Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski wrócił do Wisły Kraków na początku roku. Nie tylko w roli piłkarza, ale również jako jednego z głównych bohaterów akcji ratunkowej. Pożyczył klubowi 1,33 mln złotych - tyle samo wyłożyli Jarosław Królewski i Tomasz Jażdżyński. Te cztery miliony złotych pozwoliły Wiśle przetrwać najtrudniejsze czasy. Błaszczykowski podpisał kontrakt do końca czerwca. Zarabia 500 złotych (nie mógł podpisać umowy na niższą kwotę), a te pieniądze i tak trafiają do domu dziecka.

Jakub Błaszczykowski przekazał wiadomość: zostaje!

Nie dziwi więc fakt, że Błaszczykowski zdecydował się zostać w Wiśle Kraków. - Przed meczem z Koroną Kielce (1:0) Błaszczykowski oficjalnie poinformował, że zostaje w klubie na nowy sezon. Zrobił to w obecności kilkunastu partnerów klubu - czytamy na sport.tvp.pl. To bardzo ważny sygnał dla potencjalnych inwestorów, których szuka Wisła. 

Nie wiadomo jednak, czy piłkarz będzie gotowy na początek przygotowań, które drużyna Stolarczyka rozpocznie 17 czerwca

Więcej o:
Komentarze (6)
Kolejne problemy Jakuba Błaszczykowskiego! Reprezentacja Polski i Wisła Kraków osłabione na dłużej
Zaloguj się
 • nosedive

  Oceniono 4 razy 2

  "w okolicach meczu z Legią Warszawa" - ładne. Tylko co miało znaczyć?

 • marnoff

  Oceniono 1 raz 1

  aha, to powolanie mial w kieszeni......

 • black.asmodeus

  0

  Oddajcie pieniądze złodzieje panu Mandziarze z Lechii..

 • niktalboktos

  0

  To znaczy ze reprezentacja jest wzmocniona...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX