Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #12. Najsilniejszy beniaminek ekstraklasy od lat? "Powiew świeżości. Kibice czekają"

Marek Papszun w programie Sekcja Piłkarska przyznał, że jego Raków Częstochowa chciał pobić rekord pierwszej ligi pod względem zdobytych punktów. Za to Tomasz Ćwiąkała wytłumaczył, dlaczego kibice czekają na ten klub w ekstraklasie. Fragment programu w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (2)
Sekcja Piłkarska #12. Najsilniejszy beniaminek ekstraklasy od lat? "Powiew świeżości. Kibice czekają"
Zaloguj się
  • antosn3

    Oceniono 3 razy -1

    Pompowanie balonika, jaki maja budżet. Pierwsze klub bez infrastruktury, nie maja swojego stadionu na ekstraklase, jezeli dobrze kojarzę. Klub który gra tylko na" wyjazdach". Druga sprawa zobaczymy jak beda wygladac na tle ekstraklasy, bo to nietypowa liga jest bardzo bezwzgledna. Miedź np grala super techniczny ofensywny football, ale troche jej to z glowy wybili. Wiem PR sponsorzy. Zobaczymy po 3 miesiacach czy nie zmienia stylu, a moze i trenera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX