Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #12. Marek Papszun: Nie widziałem, by prezydent był zachwycony z awansu do ekstraklasy

Raków Częstochowa pod wodzą Marka Papszuna awansował do ekstraklasy i zagrał w półfinale Pucharu Polski. Jakie wzmocnienia planuje zespół z Częstochowy przed startem ligi? Dlaczego prezydent miasta nie był zachwycony z awansu do ekstraklasy? Na te pytania w 12. odcinku Sekcji Piłkarskiej odpowiedział Marek Papszun, trener Rakowa. Drugim gościem Sebastiana Staszewskiego i Michała Gąsiorowskiego był komentator Canal + Tomasz Ćwiąkała.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
Komentarze (13)
Sekcja Piłkarska #12. Marek Papszun: Nie widziałem, by prezydent był zachwycony z awansu do ekstraklasy
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 8 razy 4

  No cóż szacunek dla pana Papszuna za awans, ale niestety pisowstwo to stan umysłu, a Prezydent i Rada miasta tak byli "niezachwyceni" że uchwalili dotację 23 miliony z budżetu miejskiego dla PRYWATNEGO klubu by ten klub miał gdzie grać w ekstraklapie, chociaż stadion powinien rozbudowywać właściciel, szkoda że p. Papszun o tym nie wspomniał, ale cóż pisizm niszczy mózg...

 • cscwear.pl

  Oceniono 5 razy 1

  Może nie lubi piłki?

 • xzyzzy

  Oceniono 9 razy 1

  się nie cieszy, bo mu teraz rajcy pół budżetu miasta będą dawać na kuglarzy. bo niby się należy.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 12 razy 0

  A niby dlaczego prezdent jakiegokolwiek miasta miałby się zachwycać jakimiś ćwierćinteligentami od haratania w gałę? Tym ganiaczom za pompowanym pęcherzem już całkiem poprzewracało się w pystych łbach i najwyraźniej myślą, że są pępkiem świata...

 • faith18

  Oceniono 5 razy -1

  Nie cieszy się bo prezio jest fanem Żużla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX