Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

ŁKS Łódź awansował do ekstraklasy i już zaliczył pierwszą wpadkę

Oficjalna strona ŁKS-u Łódź nie zauważa awansu do ekstraklasy. O co chodzi? - zapytał w niedzielę rano na Twitterze Bartłomiej Derdzikowski, dziennikarz łódzkiego oddziału Gazety Wyborczej. Łódzki klub awansował do ekstraklasy po siedmiu latach i już zaliczył pierwszą wpadkę.

Sprawdzamy (niedziela, godz. 10). I faktycznie - nie ma. Ani w dziale aktualności, ani na stronie ŁKS nie znajdziemy żadnej wzmianki o tym, że klub po siedmiu latach wraca do ekstraklasy. "W sobotni wieczór mogą w końcu ziścić się marzenia tysięcy kibiców ŁKS" - czytamy w głównym newsie na oficjalnej stronie. Dopiero przeglądając klubowe media społecznościowe, znajdziemy informację o tym, że te marzenia się ziściły. Napotkamy zdjęcia czy wideo ze świętowania, które najwyraźniej było bardzo huczne - pochłonęło wszystkich. Też pracowników biura prasowego, którzy jak zakładamy, odpowiadają za treści publikowane na oficjalnej stronie klubu.

ŁKS zapewnił sobie awans do ekstraklasy na dwie kolejki przed końcem. Przypieczętował to sobotnim zwycięstwem z GKS Jastrzębie (2:0). Choć drużyna Kazimierza Moskala wróciła do Łodzi w niedzielę nad ranem, pod stadionem czekała na nich spora grupa wiernych fanów, by wspólnie świętować powrót do krajowej elity.

Więcej o:
Komentarze (32)
ŁKS Łódź awansował do ekstraklasy i już zaliczył pierwszą wpadkę
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 16 razy 12

  Czepialstwo. Wszyscy świętowali i pewnie nie wylewali za kołnierz... 😎

 • bruna5

  Oceniono 14 razy 8

  Cicho na oficjalnej stronie, bo głośno w Łodzi. Mieszkam niedaleko stadionu i nad ranem jedna wielka biba. Podobnie na mieście zaraz po zakończeniu meczu.

 • a.k.traper

  Oceniono 9 razy 7

  A gdzie ta wpadka, kto chciał wiedzieć ten wie, maja czas by ładny tekst napisać, szybko to się pchły łapie.
  Pomyśleć, że podczas Olimpiady w Montrealu (1976) siedzieliśmy w nocy na dworze przy "tranzystorku" i przeżywaliśmy walkę o złoto naszych siatkarzy, alkoholu nie było, a gazety wychodziły dopiero w poniedziałek. Tutaj mają sporo czasu, bo jeszcze oficjalnie piłka w grze. Znowy prostackie szukanie sensacji.

 • Mariusz Łaba

  Oceniono 10 razy 6

  Pan redaktor szuka tematów zastępczych by zaistnieć.
  Wiemy komu kibicuje .

 • hotin

  Oceniono 24 razy 6

  To ze redaktor z GW nie pije i nie może spać,to nie znaczy że cały klub ŁKS też ma iść w jego ślady.

 • public_enemy

  Oceniono 7 razy 5

  Zajęcie miejsca premiowanego awansem nie oznacza automatycznie awansu. Trzeba jeszcze spełnić wymogi licencyjne...

 • xyphaxer

  Oceniono 8 razy 4

  "Redaktorze", naprawde bardzo wazna wiadomosc. Tylko czekasz na takie bzdety?

 • 6ik

  Oceniono 2 razy 2

  Niejaki Derdzikowski typowo wyraża w ten sposób typową zawiść typowego kibola Widzewa, ponieważ prezentuje typowo widzewski "charakter".

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 2

  niesamowite, ale wpadka... no książkę napiszcie o tym... po co mają się przejmować internetem skoro cieszą się z awansu !!!???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX