Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Legii Warszawa zakpili z kontrowersji w meczu z Lechią Gdańsk? Tak wyglądała ich oprawa

Transparent: "I tak Legia, Panowie i tak Legia mistrzem!", a nad nim sektorówka z namalowanym wąsatym sędzią, który wręcza czerwoną kartkę - taką oprawę na meczu z Piastem Gliwice zaprezentowali kibice Legii Warszawa.

„I tak Legia, Panowie i tak Legia mistrzem!” - napis na dole trybuny, nawiązujący do końcówki poprzedniego sezonu i wypowiedzi Dominika Furmana, który wykrzykiwał te słowa w Białymstoku jako piłkarz Wisły Płock. A nad nim sektorówka z namalowanym wąsatym sędzią, trzymającym nad głową czerwoną kartkę. Taką oprawę, wraz z odpaleniem kilkudziesięciu rac, zaprezentowali kibice Legii na początku sobotniego spotkania z Piastem.

Każdy, kto śledził wydarzenia w ostatnim tygodniu, domyśla się, do czego w sobotę nawiązali fani warszawskiej drużyny. A jeśli ktoś nie śledził, przypomnijmy, że ostatni mecz Legii z Lechią w Gdańsku (3:1) zaczął się od kontrowersji. Sędzia Daniel Stefański w 3. minucie podyktował rzut karny po zagraniu piłki ręką przez Artura Jędrzejczyka, a po konsultacji z VAR odwołał swoją decyzję. 

Po meczu zapanowała ogólnokrajowa histeria, że sędziowie sprzyjają Legii w zdobyciu czwartego mistrzostwa z rzędu. Wypowiadał się m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek, który przyznał, że Stefański popełnił błąd, a także prezes Lechii Adam Mandziara, który nawet napisał list, by Stefański więcej nie prowadził meczów jego klubu.

Więcej o:
Komentarze (100)
Kibice Legii Warszawa zakpili z kontrowersji w meczu z Lechią Gdańsk? Tak wyglądała ich oprawa
Zaloguj się
 • qznia

  Oceniono 26 razy 24

  histeria.........
  ?
  Histeria to mam nadzieję zacznie się za pół godziny jak Piast załatwi tych KUPCÓW z Warszawy

 • rocky.bravo

  Oceniono 13 razy 13

  "Nie poddawaj sie, drukowana ma..."

 • lionold

  Oceniono 10 razy 10

  A PIAST Gliwice "zakpił" z kiboli Legii. Gratulacje Panie Fornalik i chłopaki oraz wyrazy uznania od kibica Lechii. Marciniak postanowił tym razem za wszelką ceną się nie poślizgnąć na tej skórce od banana podrzuconej mu od PZPN - choć dawał sygnały, że ma ciągoty. Zaś Canal+ powinien wreszcie wydelegować na sprawozdawców kogoś spoza ścisłej elity fanatyków Legii bo inaczej zostanie zwykłym kanałem.

 • lokomotywa32

  Oceniono 10 razy 10

  I właśnie Piast wydymal słoików bez mydła. Oj następny drukarz napracuje się jak Stefanski z Lechią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX