Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny skandal z kibicami Śląska. Żądają od piłkarza, by odkupił koszulkę za 2 tys. zł

Kibice Śląska po raz kolejny dali upust swoim emocjom. Po meczu z Górnikiem doszło do przepychanek pod sektorem zajmowanym przez najzagorzalszych fanów, potem opublikowali oświadczenie na Facebooku, a teraz na swojej stronie internetowej znacznie szerzej skomentowali ostatnie wydarzenia.

Coraz gorzej dzieje się w Śląsku Wrocław. W czwartek zespół Vitezslava Lavicki przegrał 1:2 z Górnikiem Zabrze i na pięć kolejek przed końcem sezonu znalazł się w strefie spadkowej. Dla wrocławian była to czwarta porażka z rzędu. Wrocławianie na zwycięstwo czekają od 30 marca, kiedy pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 2:0.

To sprawiło, że fani Śląska dali upust swoim emocjom. Najpierw, tuż po meczu, doszło do przepychanek pod sektorem zajmowanym przez najzagorzalszych kibiców, którzy opublikowali potem oświadczenie na Facebooku. W sobotę na ich stronie internetowej znalazł się kolejny wpis krytykujący piłkarzy klubu z Wrocławia. Najwięcej uwag padło w kierunku Igorsa Tarasovsa (pisownia oryginalna).

- Chłopaku, raz się wygrywa raz się przegrywa. Nie bedziemy kopać leżącego. Niestety, sam pewnie zdajesz sobie sprawę, że to nie twój czas. I już dawno nie jest twój czas. My mamy dosyć, musimy dbać o ten klub i jesteś pierwszą kłodą ktora leży pod nogami Śląska. Propozycję mamy jasną, albo w rezerwach odbudujesz formę i wrócisz do składu w przyszłości, albo niestety twój czas w tym klubie dobiegł końca. Piłkarz w rezerwach z takim kontraktem, raczej nie będzie się opłacał klubowi

Łotysz podczas zamieszek pod trybuną, rzucił fanom swoją koszulkę. Także ten fakt został skomentowany przez grupę kibiców (pisownia oryginalna):

Zabraliśmy Ci wczoraj koszulkę, symbolicznie. Twoja koszulka zostanie przekazana na licytację. Mielibyśmy problem ze sprzedażą jej z takim nazwiskiem, bo masz wielu wrogów u nas w mieście. Dlatego mamy nadzieję że cel zmobilizuje wszystkich. PIENIĄDZE ZE SPRZEDAŻY KOSZULKI IGORSA TARASOVSA, ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA MŁODZIEŻOWE SEKCJE ŚLĄSKA I NA SZKOLENIE MŁODYCH PIŁKARZY NASZEGO WOJSKOWEGO KLUBU SPORTOWEGO. Akademia sobie radzi, gorzej z wojskowymi. Prywatnie do Ciebie Igors, może zamkniesz mordy wszystkim hejterom i pokażesz słowiański charakter jaki poznałeś grając w Polsce? Propozycja jest jasna. Zanim wystawimy ją na licytację, damy Ci szanse naprawić to co zrobiłeś złego. Kupujesz od nas swoją koszulkę za 2 tysiące złotych i wspierasz tymi pieniędzmi młodych wojskowych. Dostajesz koszulkę spowrotem i wystawiasz ją na licytację ponownie, cel wybierzesz sam. Możemy Cię nie szanować jako piłkarza, ale jeśli przystaniesz na propozycje, będziemy Cię szanować jako człowieka. Do Ciebie należy wybór.

W obronę wzięci zostali inni zawodnicy Śląska, m.in. Jakub Słowik czy Mariusz Pawelec. Kibice dodali także kilka słów w kierunku trenera drużyny, Vitezslava Lavicki (pisownia oryginalna). - Chcemy dobrze dla tego klubu. Zawsze chcieliśmy, a od lat grzebiemy się w tym gó*nie w które wpadł Pan, ze swoją klasą i wiedzą na temat wykonywanego zawodu. Mamy nadzieję, że niezależnie od wyniku na koniec sezonu będzie nam dane z panem współpracować nadal - napisali.

Więcej o:
Komentarze (33)
Kolejny skandal z kibicami Śląska. Żądają od piłkarza, by odkupił koszulkę za 2 tys. zł
Zaloguj się
 • wiezet

  Oceniono 21 razy 17

  Gdyby kobole nie mieli parasola od rządu, nie byliby tak "odwazni"...... Wszak nadprezes ułaskawił swego czasu króla kiboli. Może tak jeszcze ubrać ich w brunatne koszule dla kompletu ?

 • rozdeptany_przez_pis_robak

  Oceniono 13 razy 11

  Błogosławieni przez katabasów na Jasnej Górze. Opium dla ludu źle wpływa na stan umysłów. Wymagają resocjalizacji albo utylizacji.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 11 razy 11

  Piłkarze powinni udać się do prezesa klubu i rozwiązać umowy z miejsca!! Na kolejny mecz niech sobie kibole wystawią sami siebie na boisku.

  Potem czwarta liga i spokój bo te tępe kmioty na mecze wtedy już nie będą przychodzić.
  Tak kochają swój klub.

 • eurotram

  Oceniono 11 razy 11

  KG,nie nazywaj tego bydła kibicami! To co najwyżej KIBOLE (a poprawniejszą nazwą będzie: bandyci stadionowi). Ale w żadnym wypadku to bydło nie jest KIBICAMI!

 • wyb0rc4

  Oceniono 9 razy 9

  zwykłe wymuszenie rozbójnicze...

 • caraway

  Oceniono 9 razy 7

  debile

 • js08836

  Oceniono 6 razy 6

  Tego gnoja z kominiarką na tępym łbie powinni wyprowadzić i przywalić mu 20 tys. grzywny. Inni z zakrytymi pyskami też.

 • cezaryk

  Oceniono 5 razy 5

  Ceramika łazienkowa typu „kibel” dała głos.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX