Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rekordowo niska frekwencja na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Ostatnio tak mało kibiców na hit przyszło dziewięć lat temu

W meczu 32. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Frekwencja na trybunach, pierwszy raz od dawna, będzie jednak bardzo niska. Na razie sprzedanych jest niecałe 15 tys. biletów.

Niecałe 15 tys. kibiców może obejrzeć środowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Mecz do niedawna uważany za największy ligowy hit, tym razem nie przyciągnął dużej liczby zainteresowanych. Wynika to głównie z fatalnej dyspozycji, jaką w ostatnim czasie prezentuje zespół "Kolejorza". W porównaniu do ostatnich meczów Lecha z Legią, które na stadionie przy ulicy Bułgarskiej oglądało po 40 tys. widzów, w środę na trybunach zobaczymy zaledwie garstkę fanów.

Wiele wolnych miejsc będzie w "Kotle", gdzie zasiadają najzagorzalsi kibice Lecha. Trybuny Białasa i Anioły również mogą być w połowie puste. Wolna jest także niemal cała trybuna Czapczyka.

Bilety na mecz Lech Poznań - Legia WarszawaBilety na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa bilety.lechpoznan.pl

Ostatni raz na meczu Lecha z Legią tak mało kibiców pojawiło się dziewięć lat temu. W 2010 roku na trybunach stadionu "Kolejorza" zasiadło 13,5 tys. fanów. Wówczas zainteresowanych było jednak znacznie więcej, ale ich wejście na stadion uniemożliwiał remont obiektu przed Euro 2012.

Spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 20:30. Relacja na żywo w Sport.pl.

Więcej o:
Komentarze (15)
Rekordowo niska frekwencja na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Ostatnio tak mało kibiców na hit przyszło dziewięć lat temu
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 7 razy 5

  Pewnie się nie znam, ale może niech lepiej grają, to ludzie przyjdą popatrzeć?

 • barakuda62

  Oceniono 4 razy 2

  do niedawna uważany za największy ligowy hit
  ........................
  I dobrze że ludzie otwierają oczy i w du..ie mają KIT PSEUDOKLASY i to nie tylko ten, jakim trzeba być masochistą by katować się widokiem tych podwórkowych kopaczy?

 • lokis_jarl

  Oceniono 3 razy 1

  co tu oglądać? aaa na orlik może?

 • kaktus-2

  Oceniono 5 razy 1

  Mistrz nie do Poznania :)

 • arvek9

  0

  Jaka atmosfera w klubie oraz wyniki w lidze taka frekwencja na trybunach...

 • candlekeep

  0

  A ja się dziwię tej niskiej frekwencji. Przecież dla Lecha to jest mecz sezonu! Dla tego klubu jedyną ambicją jest wygrać z Legią. Furda puchary, furda mistrzostwo. Najważniejsze to raz na parę lat podleczyć swój "kompleks Legii".

 • starsza10

  0

  Jak nie ma co oglądać, to lepiej pójść z dziećmi na plac zabaw.

 • mariovanpetersen

  Oceniono 2 razy -2

  Janusze dawno kupili macz dla krawaciarzy....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX