Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe fakty ws. Jarosława Bieniuka. Oskarżająca go kobieta wyszła z propozycją ugody

Kobieta oskarżająca Jarosława Bieniuka o gwałt ze szczególnym okrucieństwem wyszła z propozycją ugody. Były piłkarz miał zapłacić 400 tys. złotych w zamian za sprowadzenie oskarżenia na łagodniejszy zarzuty - gwałtu, ale już bez szczególnego okrucieństwa - informuje "Gazeta Wyborcza"

Jarosław Bieniuk został zatrzymany ze względu na podejrzenie o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Były piłkarz twierdzi, że oskarżenia formułowane pod jego adresem są nieprawdziwe. - Godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - pisze. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych - zakomunikował piłkarz w swoim oświadczeniu.

Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", były piłkarz miał otrzymać propozycję ugody, w ramach której po zapłacie 400 tys. złotych, sprawa miała zostać skierowana na znacznie korzystniejsze zarzuty przeciwko Bieniukowi - gwałtu, ale już bez szczególnego okrucieństwa. Prawnicy zawodnika jednak odrzucili tę propozycję.

Jarosław Bieniuk w swojej karierze grał m.in. Widzewie Łódź czy Amice Wronki. Przed zakończeniem kariery zawodniczej w 2014 roku występował w Lechii Gdańsk. Potem został w tym klubie dyrektorem sportowym, a od początku sezonu współpracował ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu.

Więcej o:
Komentarze (30)
Nowe fakty ws. Jarosława Bieniuka. Oskarżająca go kobieta wyszła z propozycją ugody
Zaloguj się
 • wichura

  Oceniono 34 razy 30

  Za drugie 400k przyzna, że nie było żadnego gwałtu.
  A jak dorzuci 200k do równej bańki to nawet powie, że było przyjemnie...

 • donarturos1

  Oceniono 20 razy 18

  Nie wierzę w jego winę. Dz**** powinna pójść siedzieć za składanie fałszywych oskarżeń.

 • marcin5050

  Oceniono 19 razy 17

  ale czemu te wieści są w rubryce "sport", a nie np. "plotki z magla"?

 • notremak

  Oceniono 19 razy 15

  Ustawka "modelki erotycznej" zaczyna się sypać?
  Bieniuk, nie daj się blacharze! Ta aferka z prasą, papugą pod drzwiami itp. jest zbyt grubymi nićmi szyta i panienka chce szybciutko zgarnąć szmal, póki (tak jej się wydaje) może Cię jeszcze skubnąć!

 • czarna_zoska

  Oceniono 14 razy 12

  Od razu bylo wiadomo, ze chodzi jej o pieniadze.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 14 razy 12

  Domniemany gwałt "szoł-binesmena" w dziale Sport??? Litości.

 • antymemo

  Oceniono 10 razy 10

  To są wiadomości sportowe w "Sport.pl" ?
  Dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX