Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł M. pseudonim "Misiek", przywódca Sharksów, poszedł na współpracę z policją

Paweł M. pseudonim "Misiek", czyli przywódca Sharksów (gangu powiązanego z kibicami Wisły Kraków), zgodził się współpracę z policją - donosi TVN 24.

Damian D., były wiceprezes Wisły Kraków, został zatrzymany przez CBŚP z powodu oskarżenia o handel narkotykami i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Oprócz niego w ręce policji trafił Paweł M., pseudonim "Misiek".

Paweł M. pseudonim "Misiek" to przywódca gangu Sharksów, grupy kibolskiej Wisły Kraków, który już w październiku został schwytany we Włoszech, gdzie wyjechał niedługo przed obławą Centralnego Biura Śledczego Policji. Od maja był ścigany listem gończym. Prokuratura czekała na niego z zarzutami współkierowania grupą przestępczą, dokonywania przestępstw narkotykowych i przestępstw przeciw życiu i zdrowiu. Jak dowiedział się tvn24.pl, Paweł M. zgodził się na współpracę z wymiarem sprawiedliwości.

Kim jest "Misiek"? Kto tak naprawdę pomógł Pawłowi M. w założeniu siłowni na obiektach Wisły? Czyj samochód spłonął po jednym z walnych zgromadzeń Towarzystwa Sportowego? Czy runął właśnie mit wszechmocnego gangstera? W Sport.pl przedstawialiśmy okoliczności związków krakowskiego klubu z bandytami.

Więcej o:
Komentarze (98)
Paweł M. pseudonim "Misiek", przywódca Sharksów, poszedł na współpracę z policją
Zaloguj się
  • cim_cum

    Oceniono 32 razy 32

    Poszedł na współpracę?! Ha ha ha. Taki twardziel okazał się konfidentem?! Chyba że nigdy nie był twardzielem. Pokazywać go w mediach. Pisać. Niech reszta "twardzieli" w kapturach wie, że ich superrekin jest dymał ich przez lata, i że teraz za to zapłacą podwójnie.

  • tomtg123

    Oceniono 26 razy 24

    I dobrze. A po wyborach Piotrowicz i Ziobro też pójdą na współpracę z prokuraturą.

  • pedro.666

    Oceniono 23 razy 21

    Śpiewający rekin? Do cyrku z nim!

  • wintersun

    Oceniono 17 razy 17

    Haha, taki twardy w swoim kibolskim pierdzidołku a teraz nagle będzie śpiewał jak Celine Dion

  • marekbeatlemarek

    Oceniono 19 razy 17

    Czy teraz zdąży jeszcze z partii pis startować do parlamentu UE?

  • jxl82

    Oceniono 19 razy 17

    Zaraz, zaraz to nie od opublikował zdjęcie" Dukat konfident"? A teraz taka niespodzianka ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX