Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były wiceprezes Wisły Kraków zatrzymany przez CBŚP. Powodem handel narkotykami

Były wiceprezes Wisły Kraków, Damian D. został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji - poinformowało radio RMF FM. Powodem zatrzymania miał być handel narkotykami i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

Jak poinformowało radio RMF FM, we wtorek nad ranem zostało zatrzymanych kilkanaście osób, w związku z handlem narkotykami. Jedną z nich jest były wiceprezes Wisły Kraków, Damian D., który dodatkowo ma usłyszeć zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.

Śledczy ustalili, że cały proceder miał odbywać się głównie na południu Polski, a narkotyki miały być rozprowadzane podczas spotkań piłkarskich.

Damian D. był w zarządzie Wisły Kraków od sierpnia 2016 roku. Zrezygnował dwa lata później, gdy na klub spadła fala krytyki. Jego odejście miało zmniejszyć agresję kierowaną w stronę Wisły.

Według ustaleń RMF FM, zatrzymani mieli zostać także kibole Lechii Gdańsk i Cracovii. Całą sprawę prowadzi Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.

Więcej o:
Komentarze (34)
Były wiceprezes Wisły Kraków zatrzymany przez CBŚP. Powodem handel narkotykami
Zaloguj się
 • tradycja_krotkiej_reki

  Oceniono 26 razy 24

  Czyli Dukat okazał się być jak kartofel. Na jesieni go wykopali, a na wiosnę posadzili.

 • kaktus-2

  Oceniono 15 razy 15

  No i co niedowiarki??? Jednak kibice Wisły i Cracovii się pogodzili i wspólnie, jak brat z bratem, prowadzili interes ;)

 • ku52

  Oceniono 13 razy 13

  Wiceprezes Wisły i gangsterka? Niemożliwe, przecież tam rządziła kryształowa Sarapata!

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 17 razy 11

  I tyle czasu orłom z CBŚ zajęło dowiedzenia się oczywistej oczywistości? Jakby był ktoś w Wiśle co by o tym nie wiedział!

 • lukasz2711

  Oceniono 11 razy 11

  Jak czytałem z nim wywiad po rezygnacji, to mi się płakać chciało nad jego losem. Normalnie pechowiec nad pechowcami.

 • alojzy132

  Oceniono 11 razy 9

  hahah w krawaciku dilował buhahah patriotom wykletym sprzedawał?

 • hiperon59b

  Oceniono 11 razy 9

  We wszystkich siłowniach działających przy klubach sportowych sprzedawane są niedozwolone wspomagacze, wątpliwe odżywki a często też narkotyki. Kasa ze sprzedaży tych środków zasila kąta grup mafijnych bo to te grupy tym się zajmują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX