Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #10. Waldemar Fornalik wspomina najgorszy mecz w reprezentacji Polski

- Bardzo zły mecz, dla nas, jako drużyny i dla mnie jako trenera - powiedział Waldemar Fornalik, wspominając najgorszy mecz w prowadzonej przez niego reprezentacji Polski. Fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Cały programy można obejrzeć TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (3)
Sekcja Piłkarska #10. Waldemar Fornalik wspomina najgorszy mecz w reprezentacji Polski
Zaloguj się
 • semantyczne_naduzycie

  Oceniono 1 raz 1

  Generalnie to kadra Fornalika była pechowa. Bardzo dużo sytuacji w każdym meczu (nawet w przegranych z Anglią czy z Ukrainą u siebie) ale mało bramek, ładna gra w ataku (na skrzydłach młody Grosicki, będący w formie Sobota czy Wszołek plus Błaszczykowski u szczytu kariery), Zieliński z Klichem, którzy grali wtedy lepiej niż teraz. Nie mieliśmy tylko żadnej alternatywy dla Lewego i zbyt ciężkich stoperów oraz (jak do dziś) brak lewego obrońcy. W każdym razie Fornal nie był zły, na pewno lepszy od Smudy.

 • atr8

  Oceniono 1 raz 1

  Darujcie sobie tę sekcję.

 • trup

  0

  nie będę oglądał. tu chcę czytać. jestem w robocie. jesteście beznadziejni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX