Sport.pl

Znamy szczegółowy terminarz Lotto Ekstraklasy. Podano wszystkie godziny meczów

Znamy szczegółowy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy, która podzieliła się na grupę mistrzowską oraz spadkową. Poznaliśmy także godziny rozgrywania meczów.

Departament Logistyki Rozgrywek Lotto Ekstraklasy opublikował szczegółowy terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy. Ostatnia kolejka fazy zasadniczej Ekstraklasy przyniosła wielkie emocje! Do 19 maja piłkarze zagrają aż 56 meczów rundy finałowej.

1. kolejka - 20 i 22 kwietnia (sobota i poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia, 15:30
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia, 18:00 (zmiana godziny z 15:30)
  • Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia, 18:00
  • Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia, 15:30
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia, 18:00
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia, 15:30
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia, 18:00

32. kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)

  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
  • Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
  • Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
  • Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00

33. kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
  • Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
  • Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
  • Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00

34. kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)

  • Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
  • Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
  • Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
  • Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30

35. kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
  • Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00
  • Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
  • Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00

36. kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)

  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
  • Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30
  • Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
  • Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
  • Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00
  • Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
  • Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30

 

Więcej o: