Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Terminarz grupy mistrzowskiej i spadkowej ekstraklasy

Znamy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy, która podzieliła się na grupę mistrzowską oraz spadkową. Hitów nie będzie brakowało!

Ostatnia kolejka fazy zasadniczej Ekstraklasy przyniosła wielkie emocje! Lechia prowadziła w Krakowie z Cracovią 1:0, a poległa aż 2:4. Legia Warszawa z kolei przegrywała po 1. połowie z Pogonią Szczecin 0:1, by ostatecznie wygrać 3:1. Sobotnia seria gier była najlepszą możliwą reklamą naszej ligi!

Terminarz LOTTO Ekstraklasy

31. kolejka - 20 i 22 kwietnia (sobota i poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia
  • Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia
  • Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia

32. kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)

  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia
  • Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia
  • Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia
  • Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia

33. kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)

  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia
  • Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28-29 kwietnia
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 28-29 kwietnia
  • Korona Kielce - Arka Gdynia - 28-29 kwietnia
  • Miedź Legnica - Wisła Płock - 28-29 kwietnia

34. kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)

  • Cracovia - Lechia Gdańsk - 5-6 maja
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 5-6 maja
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • Wisła Płock - Arka Gdynia
  • Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

35. kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 11-12 maja
  • Cracovia - Lech Poznań - 11-12 maja
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 11-12 maja
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 11-12 maja
  • Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja
  • Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja

36. kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)

  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja
  • Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja
  • Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja

37. kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)

  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja
  • Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja
  • Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja
  • Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja
  • Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja
Więcej o: