Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wybrano najlepszego piłkarza ekstraklasy w marcu. Wielki powrót

Jakub Błaszczykowski został najlepszym piłkarzem marca w Ekstraklasie. Kapitan Wisły Kraków otrzymał cztery głosy od kapitanów innych zespołów. Dodatkowy głos zapewnił mu także wybór kibiców, którzy głosowali za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Ekstraklasy.

Cztery mecze, trzy gole i jedna asysta, to dorobek Jakuba Błaszczykowskiego w marcu. Reprezentant Polski po powrocie do Wisły Kraków bardzo szybko wyrósł na jej najlepszego piłkarza. Teraz jego osiągnięcia docenili kapitanowie innych drużyn, którzy w głosowaniu przeprowadzonym przez Ekstraklasę wybrali go najlepszym piłkarzem marca w lidze.

Błaszczykowski łącznie otrzymał pięć głosów (cztery od kapitanów innych drużyn, jeden dzięki wygranej w głosowaniu kibiców). Drugie miejsce zajął Airam Cabrera (trzy głosy), a trzecie wspólnie przypadło Carlitosowi i Krzysztofowi Drzazdze (po dwa głosy). 

Błaszczykowski od powrotu do Wisły rozegrał w jej barwach siedem spotkań, w których strzelił cztery gole i zaliczył dwie asysty. Piłkarze Macieja Stolarczyka wygrali cztery z tych meczów. W tej chwili w tabeli zajmują 9. miejsce, a w ostatniej kolejce będą walczyć o awans do grupy mistrzowskiej.

Więcej o:
Komentarze (3)
Wybrano najlepszego piłkarza ekstraklasy w marcu. Wielki powrót
Zaloguj się
 • spokojny.zenek

  Oceniono 1 raz 1

  A, kojarzę... To ten, który w opinii Waszych "ekspertów" miał być najsłabszym skrzydłowym Ekstraklasy?

 • lubiejakgram

  Oceniono 1 raz 1

  najbardziej inteligentny piłkarz Polski w dzisiejszych czasach, szkoda że miał tyle kontuzji, byłby jeszcze lepszym graczem. Długo takiego gościa nie będziemy mieć.

 • irishrem

  0

  Proszę o definicję ,, wielkiego powrotu '' szanowna redakcjo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX