Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były trener Legii Warszawa Henning Berg w Lechu Poznań? Jest oświadczenie klubu

Legia Warszawa sonduje możliwość zatrudnienia Henninga Berga, ale norweskim szkoleniowcem interesuje się też Lech Poznań - informuje "Super Express". Poznański klub zaprzecza tym informacjom i już wydał w tej sprawie komunikat.

- Przepraszam, że przerywam wieczór z Ligą Mistrzów, ale krótkie oświadczenie: Lech Poznań nie prowadzi żadnych rozmów z trenerem Henningiem Bergiem. Koniec oświadczenia - napisał na Twitterze Maciej Henszel, rzecznik prasowy poznańskiego klubu.

To odpowiedź na informacje "Super Expressu", który informuje, że dwa największe kluby w Polsce są zainteresowane Norwegiem. - Od kilku dni mówi się o możliwym powrocie do Warszawy Norwega Henninga Berga, który, jak wiadomo, pracował już na Łazienkowskiej. A teraz najciekawsze: jak się dowiedzieliśmy, Legia Warszawa nie jest jedynym klubem zainteresowanym sprowadzeniem Norwega. Z naszych informacji wynika, że Berga chętnie widzieliby również w Lechu Poznań! Poznański klub również czeka wielka przebudowa latem i bardzo prawdopodobne, że Dariusz Żuraw będzie miał po sezonie swojego następcę. Jednym z kandydatów na trenera drużyny z Wielkopolski ma być właśnie Berg - czytamy w tekście Piotra Koźmińskiego, dziennikarza "SE".

Henning Berg pracuje obecnie w Stabaek. Legię Warszawa prowadził w latach 2013-2015. Jego bilans z warszawskim klubem to 60 zwycięstw, 16 remisów i 21 porażek.

Więcej o:
Komentarze (6)
Były trener Legii Warszawa Henning Berg w Lechu Poznań? Jest oświadczenie klubu
Zaloguj się
 • edisolo

  Oceniono 4 razy 4

  Na cholerę Legii ten Berg ? ? ?, Legia sama się prosi o problemy.

 • jan10mar

  Oceniono 1 raz 1

  Czy te nachalne reklamy są konieczne?? raczej denerwujące!!!

 • mateo292

  Oceniono 1 raz 1

  Henszel, kolejny klakier Rutkowskich.

 • piss.off

  Oceniono 3 razy 1

  Nawalka wraca do Lecha Poznan

 • komentarzdramatyczny

  0

  Berg jest trenerem który myśli. To nie Lech nie prowadzi rozmów z Bergiem tylko sam Berg nie będzie rozmawiał z Wstydem Poznań.
  Jakim trenerem jest Berg to cała Polska widziała. Legia w ciągu ostatnich 20 lat najlepiej grała właśnie za Berga. Trudno, żeby taki trener poszedł trenować w klubie gdzie i działacze i kibice przynoszą tylko Wstyd!

 • alderamin

  0

  super express i dziennikarz, mnie rozbawiło. przecież tam tłuki i konfabulanci piszą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX