Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"To nienormalne i niedopuszczalne! Ale brak szacunku do zawodu trenera to często wina samych trenerów"

- W środowisku trenerów brakuje solidarności. Nie mówię, że mamy sobie kibicować, ale nie wbijajmy sobie gwoździ. Ja nie rozumiem trenerów, którzy przychodzą do klubu i narzekają na poprzednika. Brak szacunku do zawodu trenera to często wina samych trenerów - mówi w programie "Dogrywka" w Sport.pl Tomasz Wilman, były szkoleniowiec Korony Kielce.

W cztery dni pracę w ekstraklasie straciło czterech trenerów. - Sam się zastanawiam, o co w tym wszystkim chodzi? Takie zwolnienie jak Zbigniewa Smółki jest nienormalne i niedopuszczalne. To pokazuje, że w Polsce brakuje szacunku do zawodu trenera, ale ten brak szacunku to często wina samych trenerów - mówi Tomasz Wilman. Jak wyglądają kulisy pracy w polskich klubach? Czy można tęsknić za pracą, w której zwalniają w absurdalnych okolicznościach? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Więcej o:
Komentarze (5)
"To nienormalne i niedopuszczalne! Ale brak szacunku do zawodu trenera to często wina samych trenerów"
Zaloguj się
 • urbsanowicz

  Oceniono 1 raz 1

  A czy normalne jest wciąż tak forować Wisłe Kraków i co maja na to powiedzieć Trenerzy innych Klubów Ekstraklasy jak to ma miejsce za przyzwoleniem PZPN

 • jacek3454

  Oceniono 1 raz 1

  Nie trzeba nic mówić, nie obiecywać tytułu, za rok, za 2, tylko za 10 i robić swoje.

 • thrak401

  0

  Winny zawsze musi sie znalezc - najlepiej juz w tytule tekstu. Fajnie jakby mozna bylo rzucac w necie kamieniami - bylaby to pierwszorzedna rozrywka dla gawiedzi od czasu tych pogromow, tych co niby ich nie bylo, bo to nasz narod byl ofiara, a nie odwrotnie.

 • xzyzzy

  0

  jak byle drwal wierzący w zabobony, o erudycji pawiana robi w tv za autorytet intelektualny - sorry.

 • jarosbaba

  Oceniono 1 raz -1

  Co w tym dziwnego i nienormalnego jeżeli następca poprzedniego trenera szczerze i uczciwie podsumuje pracę swojego poprzednika. Przecież to nie jest wina następcy jeżeli poprzedni trener był słaby i źle drużynę swoją prowadził. Nie oszukujmy się bo nic nam to przecież nie da. Niech każdy trener tak pracuje aby jego następca nie mógł złego słowa na niego powiedzieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX