Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #9. Wzmocnienie Legii Warszawa? Marek Saganowski chce dużego powrotu

Legia Warszawa walczy o mistrzostwo Polski, ale już zaczęły się dywagacje na temat ewentualnych wzmocnień. Marek Saganowski - asystent trenera Aleksandara Vukovicia - przyznał w "Sekcji Piłkarskiej", że chciałby powrotu jednego zawodnika do Legii. Fragment programu w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Cały odcinek do obejrzenia tutaj:

Więcej o:
Komentarze (13)
Sekcja Piłkarska #9. Wzmocnienie Legii Warszawa? Marek Saganowski chce dużego powrotu
Zaloguj się
 • motylanoga2013

  Oceniono 5 razy 5

  Wróci Leszek Pisz?

 • Dupa Zbita

  Oceniono 6 razy 0

  Najpierw niech posprzatają ten syf po Sa Pinto i zatrudnią trenera a pozniej niech myślą o wzmocnieniach bo bedzie tak kupią piłkarza zatrudnią trenera on stwierdzi ze ten piłkarz nie pasuje do jego koncepcji i przeniesie go do rezerw. Morał z tej bajki jest krótki i nie którym znany Legią zarządzają same barany

 • eisbergh

  Oceniono 7 razy -1

  wzmocnienie legii??? fryzjerki przyjęli do roboty w ataku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX