Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (80)
Ekspert o sytuacji w meczu Górnik - Legia: Nie wiem, dlaczego nie było karnego. Nie potrafię tego wytłumaczyć
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Krystian Mach

  Oceniono 3 razy -3

  Nie ma karnego. Padl jak by ktos go pastuchem dotknal?? Nawet nie walczyl o pilke. Sedzia dobrze sie zachowal. Ja bym jeszcze dal zolta dla Carlitosa za udawanie.

 • my_kroolik

  Oceniono 9 razy -3

  Miałbym uprzejmą prośbę o odsunięcie sędziego Marcinkiewicza od gwizdka, bo to co gość wyprawia, to woła o pomstę do nieba. Facet jest tak butny i przekonany o swoich nadludzkich zdolnościach, że najchętniej by VAR-u w ogóle nie używał. W sobotę cały stadion widział rękę zawodnika Piasta, tylko nie Marcinkiewicz. Zamierzał właśnie spokojnie wznowić grę, gdy litościwi koledzy z wozu VAR powiedzieli mu, żeby się nie kompromitował więcej i to obejrzał. Skończyło się oczywiście karnym, ale inicjatywa nie wyszła od tego mistrza nad mistrze.

 • stach_79

  Oceniono 6 razy -4

  Nie widać żeby to zasługiwało na karnego. Legia gra słabo i próbuje znaleźć winę dookoła, a nie w sobie samej.

 • uploadhelski

  Oceniono 5 razy -5

  Obejrzałem klatkę po klatce i mam swoja interpretację: obrońca cały czas patrzy w kierunku piłki, szykuje się do główki. Napastnik Legii podbiega z tyłu, do tego tuz przy obrońcy zmienia kierunek, a kiedy poczuł na stopie but obrońcy wyraźnie wykonuje włoski manewr - udawane podcięcie. Za to właśnie napastnik Legii powinien dostać żółtą kartkę. Publikowanie "zdjęcia bez kontekstu", tylko w momencie kontraktu buta obrońcy z piętą napastnika fałszuje opis sytuacji.

 • waldek_xyz

  Oceniono 10 razy -6

  Nie ma mowy faulu. Pretensje idiotyczne. W dyscyplinie kontaktowej to, że ktoś upadł, nie oznacza, że był faul. Interwencja obrońcy udana, tzn. uderzył piłkę głową. Napastnik nawet nie próbował do niej dość. To raczej nieudana interwencja napastnika, który podstawiał nogę obrońcy, a sobie samemu nabił guza.

 • acer0

  Oceniono 18 razy -10

  Co za pierdoły wymyślają ci niby sędziowie. Sedzie prowadzący ten mec i sędziowie WAR postąpili prawidłowo, tu nie było żadnego faulu facet po prostu pogubił się i nogi nie wytrzymały i powalił się, a jeśli symulował faul to mógł dostać żółtą kartkę

 • losiu4

  Oceniono 19 razy -11

  oczywiście ze o żadnym karnym mowy być nie może. Nie wiem po co wybiórczej to bicie piany.

  Pozdrawiam

  Losiu

 • piq

  Oceniono 33 razy -15

  Popłaczcie się jeszcze bardziej, redaktorzy kibole Legii, bo jeszcze za mało płaczu. A poza tym większości kibiców w Polsce wasze durne teksty na temat klubu Starucha kompletnie nie obchodzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX