Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mihai Radut blisko odejścia z Lecha Poznań. Niewypał transferowy

Mihai Radut może wrócić do ojczyzny. Jak donoszą rumuńskie media, piłkarzem Lecha Poznań interesuje się Dinamo Bukareszt.

- Mam nadzieję, że sprowadzimy Mihaia. Jeśli tak się stanie, na pewno szybko się u nas zaaklimatyzuje. Jestem pewny, że osiągniemy porozumienie. Gdyby jego powrót do Rumunii się ziścił, to trafi właśnie do nas - powiedział trener Dinama Bukareszt, Mircea Rednić w rozmowie z portalem gsp.ro. Niewykluczone więc, że Mihai Radut latem opuści Poznań. Rumuński pomocnik od dłuższego czasu nie może sobie wywalczyć miejsca w składzie "Kolejorza" i myśli o powrocie do ojczyzny. 

Radut może odejść z Lecha Poznań

Media informowały, że Radut już zimą rozważał odejścia ze stolicy Wielkopolski. Nic dziwnego, w Lechu strzelił dotychczas raptem jednego gola w 57. występach. Wiosną zagrał tylko raz - w remisowanym 0:0 meczu z Koroną Kielce. Co prawda jego umowa z "Kolejorzem" obowiązuje do czerwca 2020 roku, ale jeśli Dinamo lub inny klub przedstawi za niego ofertę, to prawdopodobnie opuści Wielkopolskę.  Zanim Radut trafił do Lecha grał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wcześnie zaś był m.in. zawodnikiem Steauy Bukareszt.

Więcej o:
Komentarze (2)
Mihai Radut blisko odejścia z Lecha Poznań. Niewypał transferowy
Zaloguj się
  • carlos_512

    Oceniono 1 raz 1

    czy sport.pl nadal uważa, że Radut jest obrońcą, bo tak pisaliście miesiąc temu...

  • mateo292

    Oceniono 1 raz 1

    niech idzie do Big Brother'a, mniej więcej ten sam poziom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX