Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piotr Świerczewski: Bardziej ośmieszyły się władze Lecha. Piłkarze? Mogą pracować w pizzerii [DOGRYWKA]

- To chore, że piłkarze w naszym kraju mogą bardzo łatwo zwolnić trenera. Oni są od grania i trenowania, nie od zwalniania. Adam Nawałka jest pracoholikiem, spędzał prawie cały dzień w klubie, a piłkarzom Lecha mogło to nie odpowiadać. To proszę bardzo, mogą pracować przez osiem godzin w pizzerii - mówi w programie "Dogrywka" w Sport.pl Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski i były piłkarz Lecha Poznań.

Adam Nawałka nie jest już trenerem Lecha Poznań. Były selekcjoner reprezentacji Polski został odsunięty od drużyny po jedenastu meczach. - Bardziej ośmieszyły się władze klubu - uważa Piotr Świerczewski. Co były piłkarz Lecha Poznań sądzi o postawie piłkarzy? I jaką ma opinię na temat zbliżającej się rewolucji? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Więcej o:
Komentarze (37)
Piotr Świerczewski: Bardziej ośmieszyły się władze Lecha. Piłkarze? Mogą pracować w pizzerii [DOGRYWKA]
Zaloguj się
 • glencok

  Oceniono 12 razy 10

  a ty Piotrek ciągle bijesz ludzi na meczach szóstek ? :))

 • fruqo3

  Oceniono 11 razy 9

  Chore to jest to, ze takie osoby jak Nawałka nazywa się trenerami, a grajków z Lecha piłkarzami. To obraza dla prawdziwych trenerów i piłkarzy.

 • notremak

  Oceniono 9 razy 9

  W pizzerii?!
  Właściciel w połowie dnia by tę bandę wykopał na aut!

 • Krystian Wojda

  Oceniono 9 razy 5

  Nareszcie ktos powiedział prawdę, jak trener nie pasuje to przestają grać i do zwolnienia leci

 • jml13060

  Oceniono 4 razy 4

  Bo w polskich klubach (chyba wszystkich) rządzi szatnia. Tak samo jak w pewnym okresie historycznym w Chinach, podobnie w tureckim sułtanacie i starożytnym Egipcie, rządził imperium nie władca ale kasta EUNUCHÓW. Źle taka władza rządziła krajami bo bazowała na dworskich intrygach i zarządzała strachem przed motłochem (kibolstwo) czyhającym na zewnątrz, niezadowolonym i niebezpiecznym. Władca był tylko figurantem, którego można było odizolować, wypędzić, otruć, … W klubach jest podobnie - trenera może zwolnić szatnia niezadowolona z jego wymagań treningowych, stylu pracy, presji na wyniki i rywalizację. Szatnia to takie tłuste koty szukające spokoju, wygody, dostatku, lenistwa, a tu pojawia się trener, który goni po boisku do ostatniej kropli potu, szkoli (nuda) w taktyce i technice, krzyczy i narzeka, nie daje konsumować ulubionych napojów, po prostu cham. No to udajemy że gramy, przegrywamy i osuwamy się w tabeli, a właściciel widząc co się dzieje wywala pracoholika ku uciesze szatni.

 • natenczas_wojski

  Oceniono 4 razy 2

  To jak związki zawodowe w kopalniach.
  A ci w dodatku za taką kasę? Gonić do roboty pentaków!

 • xbozena

  Oceniono 8 razy 2

  I tu masz rację Piotrek...

 • bukaj22

  Oceniono 10 razy 2

  Dobrze mówi Świerszczu. :}

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX