Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #8. Mioduski: Legia Warszawa nie może sobie pozwolić na trenera, który zrealizuje projekt

- Nie możemy sobie pozwolić na trenera, na projekt - powiedział Dariusz Mioduski w Sekcji Piłkarskiej. Dlaczego to niemożliwe? Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski rozmawiali z Dariuszem Mioduskim i Mateuszem Święcickim o Legii Warszawa. Prezes Legii zdradził, że Ricardo Sa Pinto został zwolniony i mówił m.in. o jego następcy. 

Cały odcinek poniedziałkowej "Sekcji Piłkarskiej" zobaczysz tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (15)
Sekcja Piłkarska #8. Mioduski: Legia Warszawa nie może sobie pozwolić na trenera, który zrealizuje projekt
Zaloguj się
 • lech5000

  Oceniono 1 raz 1

  Patent prezesa klubu piłkarskiego jest taki: w razie beznadziejnej gry drużyny bierzemy nowego trenera i po krótkim czasie obarczamy go odpowiedzialnością za zła grę naszych nieudaczników. Potem bierzemy następnego, itd.
  Czy jest jakaś inna strategia naprawcza wśród naszej braci piłkarskiej ?

 • kralik111

  Oceniono 3 razy 1

  Problemem jest to, ze mlodzi pilkarze za wszelka cene chca uciekac na zachod dla kilku euro wiecej. Jak mozna budowac cos, co co kilka miesiecy trzeba odbudowywac?

 • jiddu

  0

  Trener to podstawa, a w Polsce trenerów, których chciałby inny kraj poza Polską na lekarstwo. Na piłkarzy nie można już narzekać, grają w dobrych klubach, trenerzy natomiast nie łapią się nigdzie poza rodzimą ligą. Od zawsze za wyniki winiono piłkarzy, ale to nie oni mają problemy ze znalezieniem dobrej roboty za granicami. Zmieniłbym taktykę w polskich klubach, tańsi piłkarze lepsi trenerzy, zamiast 3, 4 baniek na jakiś grajków 3,4 na średniej klasy trenera zza granicy.

 • skokens

  0

  Cytując klasyka:
  Nie dla smiecia, dla Pana, to.

 • misiur

  0

  Weźcie kourva przestańcie zmienić tytuły do tego samego artykulu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX